reklama

26-latka zatrzymana za zniszczenie telefonu

, Na sygnale, Wiadomości, 26.10.2021 08:37,
Kobieta była poszukiwana przez policjantów z Andrychowa.
26-latka zatrzymana za zniszczenie telefonu
Policjanci z Wadowic zatrzymali kobietę podejrzaną o uszkodzenie telefonu. Dodatkowo okazało się, że jest ona poszukiwana. Za popełnione przestępstwo grozi jej nawet do 5 lat więzienia.

W niedzielę nad ranem (24.10) na jednej z wadowickich ulic wywiązała się rozmowa między dwoma mężczyznami, a nieznaną im kobietą. W trakcie rozmowy kobieta wyrwała jednemu z mężczyzn telefon, który trzymał w ręku i rzuciła nim o ziemię.

O tym fakcie został powiadomiony dyżurny wadowickiej komendy, który skierował na miejsce policyjny patrol. Podczas sprawdzenia danych kobiety, mundurowi otrzymali informację z policyjnych systemów o jej poszukiwaniu przez Komisariat Policji w Andrychowie, celem ustalenia jej miejsca pobytu.

26-latka została zatrzymana. Wartość uszkodzonego mienia właściciel wycenił na kwotę około 2 tys. złotych. Mieszkanka powiatu wadowickiego usłyszała zarzut uszkodzenia telefonu, do którego się przyznała. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy