reklama

25-latek aresztowany za znęcanie się nad siostrą

, Na sygnale, Wiadomości, 20.09.2021 10:20,
Mężczyzna miał już wyrok za znęcanie się nad 18-letnią siostrą.
25-latek aresztowany za znęcanie się nad siostrą
W piątek (17.09) policjanci z oświęcimskiej komendy Policji doprowadzili do Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu 25 – latka z Osieka, który złamał sądownie orzeczony zakaz zbliżania się i kontaktowania z siostrą, a ponadto kolejny raz dopuścił się wobec niej gróźb karalnych.


Z zebranych podczas dochodzenia materiałów, wynikało, że mężczyzna w ubiegłym roku został skazany za znęcanie nad 18 – letnią siostrą. Ponadto został wobec niego wydany nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną.

Pod koniec sierpnia br. agresor opuścił zakład karny, w którym spędził pół roku za oszustwo internetowe, a po kilkunastu dniach na wolności swoje kroki skierował do mieszkającej w Osieku siostry. Tam będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę, podczas której zaczął ponownie grozić siostrze.

Na podstawie zebranych dowodów prokurator postawił podejrzanemu mu zarzut naruszenia sądowego zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną oraz zarzut gróźb karalnych. Następnie wystąpił do Sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanego aresztu tymczasowego. Sędzia przychylił się do prokuratorskiego wniosku i 25 – latek wprost z sali sądowej trafił do jednego z Aresztów Śledczych.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy