reklama

23-latka z Wieprza okradła mieszkanie w Andrychowie

, Na sygnale, Wiadomości, 25.02.2022 07:45,
Policjanci z Andrychowa zatrzymali młodą kobietę podejrzaną o włamanie do jednego z mieszkań na terenie miasta.
23-latka z Wieprza okradła mieszkanie w Andrychowie

Jak informuje policja, 13 lutego andrychowski komisariat został powiadomiony o włamaniu do jednego z mieszkań na terenie Andrychowa. Zaangażowani w sprawę funkcjonariusze pionu kryminalnego ustalili, że sprawca wykorzystując nieobecność właścicieli, wybił kamieniem szybę w drzwiach balkonowych, po czym je otworzył i wszedł do środka. Jego łupem padły buty.

Kryminalni ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 23-letnia mieszkanka gminy Wieprz.

W poniedziałek (21 lutego) funkcjonariusze zapukali do drzwi jej mieszkania, gdzie wewnątrz ujawnili skradzione obuwie. Ponadto w trakcie przeszukania okazało się, że kobieta ukradła również odzież m.in. kurtkę, polar i … skarpety. Kobieta usłyszała zarzut kradzieży z włamaniem mniejszej wagi za co kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

23-latka przyznała się do zarzucanego jej czynu. Wyjaśniła, że w chwili popełnienia przestępstwa była nietrzeźwa. Kiedy znalazła się w mieszkaniu położyła się spać, a gdy się obudziła zrobiło jej się zimno i dlatego zabrała ubrania i buty.

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

maxymilian20, 26.02.2022 08:43

Taki news ,że głowa mała tak jakby milion ukradła a to tylko buty .Ten mamnewsa stacza się po równi pochyłej