23-latek z powiatu wadowickiego zamordowany w Krakowie [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 25.01.2021 14:35, PG
Do dramatycznych scen doszło w niedzielę (24.01.).
23-latek z powiatu wadowickiego zamordowany w Krakowie [AKTUALIZACJA]

W niedzielę (24.01.) na terenie Krakowa doszło do morderstwa. Ciało 23 – letniego mężczyzny znaleziono na klatce schodowej w jednym z bloków, gdzie w jednym z mieszkań miała odbywać się impreza alkoholowa.

Jak udało się dowiedzieć, młody mężczyzna to mieszkaniec powiatu wadowickiego.


Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

- 24 stycznia br. ok. godziny 1:00 otrzymaliśmy zgłoszenie o rannym mężczyźnie znajdującym się na klatce schodowej w jednym z bloków w rejonie krakowskich Azorów. Na miejsce przybyło także pogotowie ratunkowe jednak 23-latka nie udało się uratować. Mężczyzna (pochodzący z powiatu wadowickiego) posiadał rany kłute w okolicach klatki piersiowej. Ciało 23-latka przewiezione zostało do zakładu medycyny sądowej, gdzie przeprowadzona zostanie sekcja zwłok i wskazana zostanie przyczyna śmierci.

Na miejscu przeprowadzono wraz z prokuratorem oględziny i inne czynności operacyjno-śledcze. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że w jednym z mieszkań bloku odbywała się impreza, spotkanie, w trakcie którego doszło do tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Bezpośrednio po zdarzeniu, jak i w toku dalszych intensywnych czynności policjanci zatrzymali wczoraj w tej sprawie kilka osób – uczestników imprezy. Aktualnie weryfikowana jest rola tych osób w zdarzeniu i ich związek ze śmiercią mężczyzny, jak również wyjaśniane są okoliczności zdarzenia.

Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Kraków Prądnik -Biały oraz policjanci z Komisariatu III Policji w Krakowie i z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu KMP Kraków.

Z uwagi na dobro postępowania na tym etapie sprawy nie udzielamy więcej informacji

- informuje w komunikacie małopolska policja.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy