reklama

23 – letnia kęczanka jechała ponad 100h/h. Policjanci odebrali jej prawo jazdy

, Na sygnale, Wiadomości, 13.11.2019 12:30, PG
Wszystko w ramach akcji „Listopadowy weekend 2019” przeprowadzonej przesz policjantów z wydziału ruchu drogowego.
23 – letnia kęczanka jechała ponad 100h/h. Policjanci odebrali jej prawo jazdy

Policjanci z wydziału ruchu drogowego oświęcimskiej komendy policji pilnując bezpieczeństwa w ruchu drogowym w ramach akcji „Listopadowy weekend 2019”, zatrzymali prawo jazdy trojgu kierującym, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50km/h.

W piątek (8.11.) o godzinie 11.00 w Łękach na ulicy Piastowskiej do kontroli drogowej został zatrzymany samochód marki VW Golf, który jechał z prędkością 101km/h na odcinku, gdzie obowiązywała prędkość do 50km/h. Podczas czynności okazało się, że za kierownicą pojazdu siedziała 23 – letnia mieszkanka Kęt.

W sobotę (09.11.) tuż po godzinie 14.00 w Osieku na ulicy Karolina policyjny laserowy miernik prędkości wskazał, że kierująca samochodu marki Fiat jedzie z prędkością 103 km/h na odcinku na którym obowiązywało ograniczenie do 50km/h . Podczas kontroli drogowej okazało się, że za kierownicą auta siedziała 38 – letnia mieszkanka Osieka.

O godzinie 18.20 w Polance Wielkiej na ulicy Długiej do kontroli drogowej został zatrzymany samochód marki VW Golf, który jechał z prędkością 106km/h na odcinku, gdzie obowiązywała prędkość do 50km/h. Podczas czynności okazało się, że za kierownicą pojazdu siedział 30 – letni mieszkaniec Osieka.

Za przekroczenie prędkości policjanci nałożyli na kierujących mandaty oraz punkty karne, a także zatrzymali ich prawa jazdy, które będą mogli odzyskać za trzy miesiące.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy