reklama

21-latek zatrzymany za kradzież kamer z monitoringu stacji

, Na sygnale, Wiadomości, 27.03.2019 11:50, red
Łupem złodzieja padły dwa urządzenia.
21-latek zatrzymany za kradzież kamer z monitoringu stacji

Kilka dni temu kryminalni z Posterunku Policji w Brzeźnicy ustalili i zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który 14 marca ukradł z poczekalni budynku stacji PKP w Brzeźnicy dwie kamery monitoringu.

- Jak wynikało z ustaleń, 21-latek kilka dni przed kradzieżą odwrócił kamery, ale ujawnili to policjanci kontrolujący rejon stacji kolejowej. Nie stwierdzono wówczas by urządzenia zostały uszkodzone. W dniu kradzieży mężczyzna przebywając sam w budynku stacji, wyrwał kamery ze ściany i uciekł zabierając je ze sobą - informuje mł. asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Wartość skradzionych urządzeń wyceniono na kwotę ponad 1250 złotych. Mieszkaniec gminy Brzeźnica został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Przedstawiono mu zarzut kradzieży (art. 278 KK), do którego się przyznał. Mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy