reklama

2000 zł mandatu, 10 punktów karnych i utrata prawa jazdy

Na sygnale, Wiadomości, 10.05.2022 11:25,
Pirat drogowy zatrzymany na drodze krajowej nr 52.
2000 zł mandatu, 10 punktów karnych i utrata prawa jazdy

Wczoraj (9.05) w Barwałdzie Dolnym policjanci zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki Suzuki w związku z przekroczeniem przez niego prędkości. Urządzenie pomiarowe wykazało 113 km/h przy dopuszczalnej prędkości 50 km/h. Siedzący za kierownicą, 22-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego, został ukarany zgodnie z nowymi obowiązującymi przepisami mandatem karnym w wysokości 2 tys. złotych oraz 10 punktami karnymi. Dodatkowo stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące.

- Pamiętajmy, że poziom bezpieczeństwa na drogach, oprócz wielu działań podejmowanych przez policjantów, zależy w dużej mierze od nas samych. To my – uczestnicy ruchu mamy realny wpływ na to, czy na drogach będzie bezpiecznie - informują policjanci.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy