reklama

2 miliony strat po pożarze!

, Na sygnale, Wiadomości, 04.02.2019 13:30,
2 miliony strat po pożarze!
W sobotę (2.02) w nocy w miejscowości Naprawa (powiat suski) na terenie placu budowy tunelu nowej "zakopianki" z nieustalonych przyczyn doszło do pożaru magazynu konstrukcji metalowej o wymiarach 10x13 metrów.

Jak ustaliła policja, w chwili powstania pożaru w magazynie i w jego rejonie nie było żadnych osób. Właścicielem magazynu jest właściciel firmy wykonującej prace na budowie - obywatel Włoch. Wstępne straty wyceniono na około 2 mln zł. Do czasu wykonania szczegółowych oględzin z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa teren został zabezpieczony przez policję.

- W magazynie znajdowały się między innymi elektronarzędzia, wysięgnik teleskopowy oraz samochód, które uległy spaleniu. Znajdujące się tam butle z zawartością acetylenu – na szczęście żadna nie była uszkodzona - zostały wyniesione przez strażaków, którzy przez kilkanaście godzin je schładzali. W niedzielę po południu na miejscu przeprowadzono oględziny z udziałem biegłego oraz prokuratora. Na razie nie są znane przyczyny pożaru - informuje policja w komunikacie.

źródło; policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy