reklama

18-latek wybił szybę w sklepie w Andrychowie i ukradł alkohol

, Na sygnale, Wiadomości, 22.06.2022 07:30,
Policjanci z Komisariatu Policji w Andrychowie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem.
18-latek wybił szybę w sklepie w Andrychowie i ukradł alkohol
W niedzielę (19.06) andrychowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do jednego ze sklepów na terenie miasta. Jak wynikało z ustaleń, sprawca wybił kamieniem szybę w drzwiach wejściowych do sklepu, przedostał się do środka skąd ukradł dwie butelki wódki oraz napój. Straty wyceniono na łączną kwotę ponad 570 złotych.

Kilka godzin później, policjanci z patrolu prewencji zatrzymali sprawcę na jednej z andrychowskich ulic. Był to 18-letni mieszkaniec Andrychowa. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem mniejszej wagi za co kodeks karny przewiduję karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. 18-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył na tą okoliczność wyjaśnienia.

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy