reklama

150 interwencji policjantów podczas sylwestrowo-noworocznego weekendu

, Na sygnale, Wiadomości, 03.01.2022 13:30,
Policjanci z powiatu wadowickiego podsumowali sylwestrowo-noworoczny weekend.
150 interwencji policjantów podczas sylwestrowo-noworocznego weekendu

Podczas trzech ostatnich dni na drogach powiatu oświęcimskiego doszło do jednego wypadku drogowego (w Brzeszczach), w którym zginął pieszy. Służby ratunkowe wykonywały również czynności przy pięciu zgłoszonych kolizjach drogowych.

W trakcie służby policjanci przeprowadzili ponad 150 różnego rodzaju interwencji w związku ze zgłoszeniami związanymi z zakłóceniem ciszy nocnej, zakłóceniem ładu i porządku w miejscach publicznych, osobami nietrzeźwymi w miejscach publicznych oraz awanturami domowymi.

Pilnując bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. W nocy z 1/2 stycznia br. tuż po godzinie 23 w Kętach na ulicy Sienkiewicza policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zauważyli, że kierowca alfa romeo nie trzyma równego toru jazdy. Podczas kontroli drogowej okazało się, że kierujący pojazdem 33 – letni mieszkaniec Kęt ma w organizmie 1,3 promila alkoholu.

W niedzielny (2.01) wieczór w eliminacji nietrzeźwego zza kierownicy Policję wsparł jeden z kierowców jadący trasą Zator - Oświęcim. Mężczyzna dostrzegł, że za kierownicą jadącego przed nim fiata punto może znajdować się nietrzeźwy. Jego podejrzenia podczas kontroli drogowej potwierdzili policjanci z oświęcimskiej drogówki. Badanie stanu 21 – letniego mieszkańca powiatu wadowickiego, który kierował fiatem wykazało promil alkoholu.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy