reklama

15-latka poszkodowana w wypadku

, Na sygnale, Wiadomości, 13.05.2021 10:30,
Policja podała szczegóły dotyczące wypadku w Kętach.
15-latka poszkodowana w wypadku

Jak informuje policja, w środę (12.05) o godzinie 18.20 służby ratunkowe interweniowały w związku z wypadkiem drogowym do którego doszło w Kętach na ulicy Młodzieży Polskiej.

- W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że 20 – letni mieszkaniec powiatu bielskiego, kierując samochodem marki Fiat Punto wyjeżdżając z parkingu zderzył się bocznie z samochodem marki Audi A4, którym kierował 21 - letni mieszkaniec gminy Kęty, po czym oba pojazdy się przemieściły uderzając w zaparkowany samochód marki Ford Fiesta. W wyniku zdarzenia stłuczenia głowy doznała 15 – letnia pasażerka fiata. Małoletnia została przewieziona do szpitala przez Pogotowie Ratunkowe z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Policjanci ustalili, że kierowca fiata posiadał uprawnienia do kierowania na pojazdy z automatyczną skrzynią biegów, nie posiadał natomiast uprawnień do kierowania samochodem z manualną skrzynią biegów w jaką wyposażony był fiat. Za to wykroczenie 20 – latkowi grozi mandat w wysokości 500 złotych.

W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku drogowego.


źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy