reklama

128 km/godz. przez Targanice! Czterech kierowców pożegnało się z prawem jazdy

, Na sygnale, Wiadomości, 14.06.2021 14:34,
Mężczyźni stracili prawo jazdy na 3 miesiące, zostali ukarani również mandatami i punktami karnymi.
128 km/godz. przez Targanice! Czterech kierowców pożegnało się z prawem jazdy
Wczoraj (13.06) na terenie powiatu wadowickiego, policjanci odebrali czterem piratom drogowym prawa jazdy za znaczne przekroczenie obowiązujących ograniczeń w obszarze zabudowanym.

W miejscowości Wysoka zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Kia, który jechał z prędkością 110 km/h przy obowiązującym ograniczeniu prędkości do 50 km/h. Za dużo na liczniku miał także kierowca forda, który w Barwałdzie Dolnym jechał z prędkością 114 km/h. Tym samym przekroczył dopuszczalna prędkość o 64 km/h. Z kolei w Inwałdzie na ul. Wadowickiej swoje uprawnienia do kierowania stracił kierowca opla, który miał na liczniku 105 km/h.

Rekordzistą okazał się kierujący samochodem marki Rover, który w Targanicach pędził z prędkością 128 km/h. Wszyscy kierowcy stracili prawa jazdy na trzy miesiące, zostali ukarani mandatami oraz otrzymali po 10 punktów karnych.

- Pamiętajmy, że nadmierna prędkość plasuje się w czołówce przyczyn wypadków drogowych, których często następstwem jest śmierć na drodze. Wciąż zdarzają się przypadki kierowców, którzy lekceważą bezpieczeństwo i prawo. Policjanci ostrzegają przed brawurą! - apelują policjanci.

źródło: KPP Żywiec


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy