reklama

Trzy miesiące aresztu dla dilera z Andrychowa

, Na sygnale, Wiadomości, 16.01.2020 12:16,
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Andrychowie zatrzymali narkotykowego dilera. 21-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.
Trzy miesiące aresztu dla dilera z Andrychowa
Kilka dni temu na terenie gminy Andrychów dzielnicowi podjęli interwencję wobec mężczyzny, który siedział w zaparkowanym samochodzie w rejonie rzeki. Mundurowi skontrolowali kierowcę oraz sprawdzili jego pojazd, w efekcie czego znaleźli susz marihuany.


24-latek został zatrzymany i przesłuchany w charakterze świadka.

- W wyniku intensywnych czynności kryminalni ustalili, że właścicielem nielegalnych substancji jest 21-letni mieszkaniec gminy Andrychów. Gdy policjanci pojechali pod wskazany adres, by przeszukać miejsce zamieszkania 21-latka, jeden z funkcjonariuszy pozostał na zewnątrz i prowadził obserwację przyległego terenu. W pewnym momencie policjant zauważył mężczyznę, który skręcił w drogę dojazdową do posesji lecz na widok zaparkowanego radiowozu zaczął pospiesznie się oddalać. Funkcjonariusz pobiegł za nim, a wtedy uciekający odrzucił w pobliskie zarośla zamkniętą kasetę, w której znajdowało się 30 gramów marihuany, ponad 10 gramów amfetaminy oraz puste foliowe woreczki i waga elektroniczna - informuje Agnieszka Petek, rzecznik KPP Wadowice.

Łącznie zabezpieczono ponad 47 zakazanych substancji. 21-latek został zatrzymany i przewieziony do komisariatu. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających oraz ich sprzedaży, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Decyzją Sądu Rejonowego w Wadowicach podejrzany został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Kijos, 16.01.2020 20:59

"Łącznie zabezpieczono ponad 47 zakazanych substancji." nie wiem kto jest autorem tego zdania? Bardziej pasuje do redakcji mam newsa niż może nie używa. To ile w końcu tych substancji 2 cz 47 ? Ehh

rumcajs, 16.01.2020 18:59

Ciekawe jakie zdanie na ten temat ma nasz reprezentant w Sejmie z Andrychowa: Marek Polak. Niech zgadnę: Jest za, a nawet przeciw. Brawo dla Pana @Jan Wojewodzic za mądrą wypowiedź.

szpp, 16.01.2020 18:14

pewnie znowu jakiś kiboel

martin79, 16.01.2020 13:27

A ja się nieraz zastanawiam skąd młodzi ludzie mają pieniądze na takie drogie samochody.....nic nie robią a mają???