17-latek wpadł z marihuaną. Teraz grozi mu pozbawienie wolności do lat 3

, Na sygnale, Wiadomości, 11.01.2018 12:50, PG
17-latek wpadł z marihuaną. Teraz grozi mu pozbawienie wolności do lat 3

Funkcjonariusze z Andrychowa w trakcie interwencji dotyczącej zakłócenia spoczynku nocnego ujawnili środki odurzające. Zatrzymany 17-latek przyznał się do postawionego mu zarzutu. Teraz odpowie przed Sądem.

W środę (10.01.) w godzinach nocnych, Komisariat Policji w Andrychowie został powiadomiony o zakłóceniu ciszy nocnej w pomieszczeniu piwnicy jednego z bloków na andrychowskim osiedlu.

Policjanci, którzy pojechali pod wskazany adres zastali trzech mężczyzn, których wylegitymowali, a podczas ich kontroli osobistej ujawnili środki odurzające. Mężczyźni zostali zatrzymani. W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że znaleziona marihuana należy do 17-letniego mieszkańca gminy Andrychów, który przyznał się do postawionego mu zarzutu z art. 62 UPN.

Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Pozostali mężczyźni, również mieszkańcy gminy Andrychów zostali przesłuchani w charakterze świadka i zwolnieni.


źródło : policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy