reklama

Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

, MAGAZYN, Wiadomości, 20.11.2020 21:15, OGŁOSZENIE
21 listopada - Dzień Pracownika Socjalnego. Życzenia dla wszystkich Pracowników jednostek pomocy społecznej z terenu powiatu wadowickiego.
Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

Szanowni Państwo,

kiedy rok temu spotykaliśmy się w Domu Pomocy Społecznej w Izdebniku na Dniu Pracownika Socjalnego wydawało nam się, że znamy świat, w którym żyjemy, że panujemy nad nim i czujemy się bezpiecznie.

Od wielu miesięcy znajdujemy się w wyjątkowo trudnej sytuacji społecznej. Zostaliście Państwo – pracownicy placówek pomocy społecznej - postawieni przed ogromnym wyzwaniem, które po ludzku trudno udźwignąć. Jednak nie poddaliście się. Praca w warunkach pandemii wymaga jeszcze większego profesjonalizmu, niezwykłej wrażliwości, ogromnej odporności psychicznej, a nade wszystko przedkładania dobra innych nad własne. Tak właśnie od miesięcy wygląda Wasza służba.

Jesteście naszymi Bohaterami. W tym szczególnym dniu w imieniu władz samorządowych oraz mieszkańców Powiatu Wadowickiego dziękujemy za Wasze wielkie serca, gotowość do poświęcenia oraz świadectwo, że zawsze warto wierzyć w dobro i jego moc. Praca socjalna to wielkie i odpowiedzialne zadanie, które zawsze powinno budzić szacunek i wdzięczność całej społeczności lokalnej.

Życzymy Państwu dużo zdrowia, a także siły i wytrwałości w wykonywaniu codziennych obowiązków. Niech praca będzie dla Was źródłem satysfakcji i zadowolenia.

W ciągu kilku ostatnich miesięcy zdążyliśmy się już wszyscy przyzwyczaić do sytuacji, w której nasze kontakty przeniosły się do świata wirtualnego. Spotykamy się na czatach, wideokonferencjach, rozmawiamy telefonicznie. Żałujemy, że nie możemy przekazać Państwu życzeń osobiście, uścisnąć dłoni i z wdzięcznością spojrzeć w oczy. Niestety, jeszcze przez jakiś czas musi nam wystarczyć kontakt wirtualny. Niemniej jednak, pragniemy Państwu złożyć życzenia, więc w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwoprzekazujemy je w załączonym materiale filmowym.

Starosta Wadowicki – Eugeniusz Kurdas

Wicestarosta – Beata Smolec

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie – Barbara Pindel-Polaszek

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy