reklama

Życzenia dla maturzystów od władz Powiatu Wadowickiego

MAGAZYN, Wiadomości, 30.04.2021 11:40, OGŁOSZENIE
Życzenia dla maturzystów od władz Powiatu Wadowickiego

Drodzy Maturzyści,

Z okazji zbliżającego się egzaminu dojrzałości pragniemy życzyć Wam powodzenia na egzaminach. Życzymy samych łatwych pytań i trafnych odpowiedzi, a przede wszystkim opanowania stresu i spokoju ducha.

Ostatni rok edukacji z pewnością był dla Was wszystkich bardzo trudny. Nauka zdalna to nowe doświadczenie, z którym Wy, Wasi pedagodzy i Wasi Rodzice musieliście się zmierzyć. Jesteśmy przekonani, że pomimo tych trudności pracowaliście sumiennie i z egzaminem doskonale sobie poradzicie. Wyniki egzaminów maturalnych młodzieży z powiatu wadowickiego każdego roku są jednymi z najwyższych w kraju. Wierzymy, że w tym roku będzie podobnie, i mocno trzymamy za Was kciuki. Jesteście już z pewnością bardzo zmęczeni i zestresowani tym trudnym rokiem, ale już wkrótce będziecie mogli odpocząć i z radością przygotowywać się do nowego etapu w życiu.

Korzystając z okazji, chcieliśmy Was prosić, abyście pielęgnowali swoje talenty i rozwijali umiejętności. To one pozwolą Wam zaplanować dalszą ścieżkę kształcenia i osiągnąć sukces zawodowy. Matura jest ważnym egzaminem, ale nawet słabiej napisana nie przesądza o porażce. Dzięki uporowi i ciężkiej pracy zawsze można zrealizować marzenia. Na egzamin idźcie zmotywowani, ale pamiętajcie, że jego wyniki nie są najważniejsze. We współczesnym świecie liczy się przede wszystkim pomysł na siebie i wytrwałość, a tego z pewnością Wam nie brakuje.

Korzystając z okazji, pragniemy podziękować wszystkim nauczycielom za trud włożony w pracę z młodymi ludźmi. Ostatni rok także dla Państwa był szczególnie ciężki i stresujący. Ciepłe słowa kierujemy również do Rodziców, którzy z pewnością wspierali swoje dzieci w trudnych momentach. Podobnie jak chyba wszyscy Państwo mamy nadzieję, że w nowym roku szkolnym nauka zdalna będzie już tylko wspomnieniem.


Przewodnicząca Rady Powiatu w Wadowicach Zofia Kaczyńska

Starosta Wadowicki Eugeniusz Kurdas

Wicestarosta Beata Smolec


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy