reklama

Zrezygnował z Big Brothera, bo nie robi nic pod publiczkę

, MAGAZYN, Wiadomości, 24.03.2019 09:00, red
To była krótka przygoda z tym programem.
Zrezygnował z Big Brothera, bo nie robi nic pod publiczkę

W niedzielę (17.03) po wielu latach przerwy w TVN 7 znowu można oglądać Big Brothera. Wśród uczestników jest 42-letni Daniel Barłóg z Suchej Beskidzkiej.

42-latek przedstawiany jest jako hodowca owiec z Suchej Beskidzkiej.
"Daniel łączy w sobie wiele sprzeczności, co może wzbudzać kontrowersje. Na co dzień jest hodowcą owiec. Mieszka ze swoją ukochaną partnerką na ranczu, które jest jego azylem. W czasie wolnym jest zagorzałym morsem, a swoją pasją stara się zarażać innych ludzi. Dodatkowo, stworzył własny system ćwiczeń oparty na różnych dyscyplinach sportowych. Codziennie czyta Pismo Święte i nie boi się stanąć w obronie religii" – tak charakteryzują go autorzy programu.

W Big Brotherze Daniel Barłóg wytrzymał zaledwie kilka dni. Nie został usunięty, a sam zrezygnował. Decyzję o rezygnacji podał już w czwartek, a w sobotę (23.03) wieczorem oficjalnie opuścił dom "Wielkiego Brata". Stwierdził, że „nie robi nic pod publiczkę".

- Nie chciałem wyjść na mięczaka, ze względu na szacunek do całej ekipy zdecydowałem się przeczekać te 48 godzin. Moja charyzma, sposób życia mnie zabijały. Nie potrafię grać. Jestem, jaki jestem. Pierwsze dwa dni ok, ale kolejne dni to wegetacja. Nie wszyscy są pokornego serca - powiedział po opuszczeniu domu "Wielkiego Brata". Za drzwiami czekała na niego partnerka.

W pierwszych dniach Daniel Barłóg dał się poznać jako moralizator i gorliwy katolik, który zaczął edukować pozostałych uczestników z Pisma Świętego.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kalafior, 25.03.2019 10:30

Bo najlepiej to psioczyć na kościoł,dawać zły przykład dzieciom , a potem,, jak trwoga to do Boga"

specnarz, 25.03.2019 07:00

A może władze tej "telewizji" chciały pokazać że katolicyzm jest "be". Że nie wygra z gejami i "nowocześnie żyjącymi", wyzwolonymi dzieciakami. Szczerze mówiąc szkoda czasu na oglądanie tych reżyserowanych reality show. Jeśli ktoś ma w sercu Boga to wie jak postępować i unika zwady. Dobrego dnia, pozdrawiam.

prawda, 24.03.2019 18:48

Jak dobrze że odszedł. Okropnie wkurzający. Już nie mówiąc o tym że zagorzali katolicy to największe świnie

Nostradamus, 24.03.2019 10:37

Starybrat. Masz rację , czego on się spodziewał ? Tam wszystko robi się pod publiczkę. Hipokryzja.

Starybrat, 24.03.2019 10:06

Zastanawia mnie, dlaczego znając reguły programu się do niego zgłosił?