reklama

Znowu dużo planowanych przerw w dostawie prądu

, MAGAZYN, Wiadomości, 20.02.2022 21:15, eł

Gdzie nie będzie go w tym tygodniu?

Znowu dużo planowanych przerw w dostawie prądu

Ostatnio wiele przerw w dostawie energii elektrycznej wynikało z uszkodzeń spowodowanych przez wichury. Ale są i takie, które zostały już z góry zaplanowane i nie mają nic wspólnego z awariami.

Tauron Dystrybucja regularnie podaje informacje o planowanych wyłączenia prądu, nieuniknionych w czasie prac modernizacyjnych i konserwacyjnych. W dniach od 21 do 25 lutego przerw w dostawie energii elektrycznej mogą spodziewać się w powiecie wadowickim mieszkańcy części Andrychowa, Roczyn, Wieprza, Frydrychowic, Kleczy Górnej, Wadowic, Brzeźnicy, Spytkowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Leńcz. W powiecie oświęcimskim prądu nie będzie między innymi na niektórych ulicach w Osieku, Bielanach, Łękach, Polance Wielkiej i Podolszu. Z kolei w suskim ten problem dotknie tylko osoby z fragmentu Skawicy. Szczegóły w poniższych tabelach.
Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy