reklama

Znany strongman z zarzutami za wtargnięcie do hotelu w Andrychowie

, MAGAZYN, Wiadomości, 24.03.2021 14:15, PG
W związku z wydarzeniami, które miały miejsce trzy lata temu w jednym z hoteli w Andrychowie, przeciwko Mariuszowi P. zostało wystosowane oskarżenie.
Znany strongman z zarzutami za wtargnięcie do hotelu w Andrychowie

Ten "serial" ciągnie się już od kilku lat. W 2018 roku były strongman a obecnie zawodnik MMA Mariusz P., wszedł do hotelu „Leskowiec”, wywiercił zamki, zajął pokoje i rekwirował meble. Twierdził wtedy, że jest współwłaścicielem części biznesu a nabyło go od byłej żony drugiego współwłaściciela obiektu Andrzeja Kowalczyka. Zapewniał, że miał prawo do korzystania z części hotelu i wynajmowania pokoi. Filmy z tego zdarzenia trafiły do sieci.

Sportowiec tłumaczył wtedy też, że chciał przeprowadzić remont. Andrzej Kowalczyk twierdził, że Mariusz P. nie miał prawa tego roku, bo rozprawa o podział majątku z byłą żoną ciągle trwała.

Właściciel hotelu udał się do sądu z aktem oskarżenia. Sąd rejonowy w Wadowicach zajął się sprawą. Wcześniej prokuratura umarzała postępowania. Jak podaje portal Money.pl postępowanie toczy się w sprawie przywłaszczenia cudzego mienia ruchomego. To przestępstwo zagrożone pozbawieniem wolności od trzech miesięcy do nawet 5 lat.

W roli oskarżyciela występuje tutaj pełnomocnik pokrzywdzonego Andrzeja Kowalczyka, a nie prokuratura, która jak wspomniano wyżej, już dwa razy umorzyła sprawę.

Andrzej Kowalczyk przekazał portalowi Money.pl jednak, że z zarekwirowanych przez Mariusza P. w połowie 2018 r. mebli i wyposażenia nie odzyskał do dziś. Całe zdarzenie kosztowało go kilka tysięcy złotych.

Od tego czasu hotel nie działa.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

dudek, 24.03.2021 17:07

A ta prokuratura co tak umarzała te sprawy to jakaś koleżanka była czy co?