reklama

Zmiany przy fontannie w Andrychowie

MAGAZYN, Wiadomości, 31.05.2023 15:40,
Szybka reakcja służb miejskich.
Zmiany przy fontannie w Andrychowie
We wtorek (31.05) zamieściliśmy informacje od mieszkańca, który był zbulwersowany stanem fontanny na placu Mickiewicza i jej otoczenia. Rzeczywiście, nie wyglądało to najlepiej i nie świadczyło najlepiej o gospodarzach miasta.


To... już przeszłość, ponieważ w środę teren został uporządkowany [foto powyżej].

Tak było jeszcze we wtorek....


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

lolzewsi, 01.06.2023 20:16

Zamiast chwalić gospodarza miasta i podległe mu służby zmieniacie Państwo temat... Zero kultury, zero!

obserwator2012, 01.06.2023 13:21

W nawiązaniu do komentarza "polityk' też jestem ciekaw jakie kryteria stosuje komisja przydzielając lokale miejskie zarówno socjalne, jaki komunalne ( blok Krakowska 107), pole do popisu dla szanownej redakcji, chyba, że tamat tabu.

Polityk, 01.06.2023 05:56

Syrenka przynajmniej jest w miejscu i potrafi się zachował panie/ni redaktorku proponuje się zająć Budynkiem Socjialnym na ul Batorego bo tam to duża większość nie wszyscy wspaniali tylko na pokaz usilnie są grzeczni dodam że duża większość się leczy leczy a skoro już mowa o tym czy takie osoby nie powinny być osadzone z chorymi w jednym budynku gdzie będą się spewnośćią wspulnie rozumieć takie osoby są mocno oderwane od rzeczywistości jaka panuje miedź tymi zdrowymi osobami warto nagłośnić temat tym bardzie że Instytucje nie widzą albo nie chcą widzieć problemu dodam że w tym budynku mieszkają małe dzieci gdzie stety czy nie muszą uczestniczyć w takich chorych zachowaniach tych osób gdzie to wogule nie powinno mieć nigdy miejsca to miał być budynek dla biednych ludzi biednych a nie zakwaterowanie dla osób niereformowalnych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nostradamus, 31.05.2023 20:53

Plac Mickiewicza "choruje" już od dłuższego czasu na betonozę.