reklama

Zmiana warty na stanowiskach dyrektorów kęckich szkół [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 26.08.2021 15:40,
Zmiany dotyczą dwóch kęckich szkół ponadpodstawowych.
Zmiana warty na stanowiskach dyrektorów kęckich szkół [FOTO]

W Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu odbyło się spotkanie podczas którego oficjalnie pożegnano dotychczasowe dyrektorki dwóch kęckich szkół oraz poradni w Oświęcimiu i powitano nowe zarządzające.

Wicestarosta Paweł Kobielusz i Grażyna Kopeć podziękowali Grażynie Kowalskiej, dotychczasowej dyrektorce I Liceum Ogólnokształcącego im. St. Wyspiańskiego w Kętach i Grażynie Mojżesz – Wlazły, dyrektorce Powiatowego Zespołu nr 9 Szkół im. Marii Dąbrowskiej w Kętach za lata wytężonej i owocnej pracy na tym stanowisku, życząc zarazem wszystkiego najlepszego na dalszym etapie życiowej aktywności.

Pożegnano także dotychczasową dyrektorkę Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Oświęcimiu, Bożenę Zacną-Czaję.

Powiatowi włodarze serdecznie powitali w gronie zarządzających nowe dyrektorki wspomnianych szkół – Annę Kapcię (PZ nr 9 w Kętach) i Annę Zielonkę (I LO w Kętach).

- Podczas spotkania omówiono stan przygotowań szkół na niespełna tydzień przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Dyrektorzy zapewnili, że kierowane przezeń placówki są gotowe do inauguracji roku szkolnego 2021/2022 i dysponują odpowiednią ilością środków ochrony. Z uwagi na trwającą wciąż pandemię rozpoczęcie roku rozłożono na kilka tur. W większości placówek uczniowie klas I spotkają się w salach gimnastycznych, a starsze roczniki w poszczególnych klasach - informuje oświęcimskie starostwo.


źródło: Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy