reklama

Zielone tylko przez 10 sekund. Nie za krótko?

, MAGAZYN, Wiadomości, 24.11.2020 15:30, PG
Szykują się jeszcze większe korki w Andrychowie?
Zielone tylko przez 10 sekund. Nie za krótko?

Wylano już asfalt na nowej drodze prowadzącej od supermarketu Aldi przy ul. Krakowskiej do ul. Batorego w Andrychowie. Droga powstała przy okazji budowy marketu PSB Mrówka. To będzie pierwszy tak duży samoobsługowy sklep w Andrychowie z artykułami budowlanymi, remontowymi i wykończeniowym. Otwarcie zaplanowano na początku 2021 roku.

Ruch na skrzyżowaniu z ul. Krakowską, na pewno sporo się zwiększy. Działa tam sygnalizacja świetlna, ale… jak zauważają kierowcy, często w godzinach tzw. szczytu, wyjazd z nowej drogi wewnętrznej (spod Aldi) może być jeszcze bardziej utrudniony. Światło zielone włączone jest tam tylko przez 10 sekund, co daje możliwość wyjazdu zaledwie 2-3 samochodom.

Czy Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad z Krakowa, ma świadomość że ruch w tym miejscu się zwiększy?

Nowa droga do PSB Mrówka:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tipacz, 24.11.2020 17:01

Światła są tam potrzebne jak za przeproszeniem k#[email protected]£ majtki. Każdy dobrze wie ze przy wyłączonych światłach pod Kauflandem ruch jest bardziej płynny.