ZDJĘCIE DNIA. A kto powiedział, że nie można parkować?

, MAGAZYN, Wiadomości, 09.10.2019 18:30, DK
Andrychów, ul. Lenartowicza.
ZDJĘCIE DNIA. A kto powiedział, że nie można parkować?
Tutaj słupki nie stanowią żadnej przeszkody.


foto: nadesłane

Dzieje się coś ciekawego, a uważasz, że warto o tym poinformować mieszkańców? Wyślij informację lub zdjęcia na [email protected] lub w wiadomości poprzez nasz profil facebookowy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

",,**,,", 10.10.2019 18:22

A gdzie policja i straż miejska????? Zibi [email protected] bardzo dobry komentarz. Czekamy na ruch portalu mamNewsa.

",,**,,", 10.10.2019 18:22

A gdzie policja i straż miejska????? Zibi [email protected] bardzo dobry komentarz. Czekamy na ruch portalu mamNewsa.

Keson, 10.10.2019 04:21

Przecież to nie wina inwestycji, że jakiś kretyn wjechał w miejsce do tego nie przeznaczone. To zdjęcie tylko pokazuje, że gdzieś w Andrychowie mieszka jakiś człowiek z marchewkowym mózgiem :) i może mieszka koło Ciebie drogi czytelniku?

Turboplazmotron, 09.10.2019 20:36

Najgorsze że to nie jest jedyny niezrozumiały(przez mieszkańców) projekt i inwestycja w Andrychowie. Plac targowy , droga w strefie która nie nadaje się do użytku,plac po ciepłowni na Starowiejskiej. Może ktoś to wytłumaczy mieszkańcom?

Zibi33, 09.10.2019 19:40

barte , nie mam zamiaru bronić radnych z osiedla bo nasłuchać się nasłuchają i oby zrozumieli że troszkę trzeba być bliżej problemów ludzi , bo niestety sytuacja wesoła wcale nie jest , ale nie wykręcaj kota ogonem bo ja nie wymagam od radnych żeby się na wszystkim znali zwłaszcza , to jednak nie radni z osiedla byli inwestorem i nie oni projektowali ten badziew , choć mogli się tym zainteresować bardziej i na etapie projektu zgłaszać uwagi. Ktoś jednak bierze nie małe pieniądze w UM miejskim i od tych osób już znajomości prawa budowlanego , prawda drogowego wymagam!

Wasaki3, 09.10.2019 19:35

Czemu się ludzie dziwią? Czy coś jest porządnie zrobione w mieście ostatnio? Byle by zrobić, nie ważne jakie to głupie i nie przemyślane. Na Włókniarzy ścieżka przeplata się z chodnikiem co kilkadziesiąt metrów, na basen wjazd tylko z jednej strony a mógł być z dwóch, teraz takie cyrki na Lenartowicza. Ale ludzie powiedzą że coś się robi przecież, szkoda tylko że tak byle jak.

Zibi33, 09.10.2019 18:38

Świetnie że ekipa mam newsa tak interesuje się ostatnią inwestycją przy ulicy Lenartowicza w Andrychowie , a może zainteresują się państwo bardziej tematem i przedstawicie opinii publicznej kto konkretnie odpowiada za tą fuszerkę? Mam wrażenie że te ostatnie newsy nie służą niczemu innemu jak tylko stworzyć tzw. wentylek bezpieczeństwa , niech sobie popsioczą mieszkańcy osiedla i temat się przedawni jakoś to będzie. Macie państwo odwagę zadać pytanie w UM i przedstawić opinii publicznej kto konkretnie odpowiada za tą spartoloną inwestycję? Myślę że to bardzo zainteresuje wszystkich mieszkańców ulicy Lenartowicza. Przecież ktoś zrobił projekt , ktoś go zatwierdził , ktoś przegłosował i ktoś nadzorował. Przecież widać że coś tu nie gra , przepisy przepisami widoczność przejść dla pieszych , czy wiadomo było że ubędzie sporo miejsc parkingowych? Ścieżka rowerowa , wąski chodnik i miejsca parkingowe które nie spełniają wymogów bo takie są , proszę zobaczyć jakie powinny być choćby przy najbliższym marketem to nie trudne wystarczy mieć taką miarkę i zmierzyć. Teraz ludzie na osiedlu się denerwują a UM i nasi radni i to wszyscy nabrali wody w usta. Panowie z redakcji macie odwagę zadać takie pytania , czy po prostu robicie tzw. wentylek bezpieczeństwa?