reklama

ZDEJMIJ KLAPKI Z OCZU I WYŚLIJ JE DO GAMBII

MAGAZYN, Wiadomości, 07.05.2018 17:17, INFORMACJA PRASOWA
Ruszyła akcja Klapki dla Gambii, której jednym z głównych partnerów jest Kocierz Hotel & SPA
ZDEJMIJ KLAPKI Z OCZU I WYŚLIJ JE DO GAMBII

O CO CHODZI?

Celem akcji jest zebranie jak największej ilości nowych, plastikowych klapków dla dzieci z Gambii.


JAK ZOSTAĆ SUPERBOHATEREM? – ŁATWIEJ NIE BĘDZIE!

  1. Kupujesz klapki w recepcji hotelowej

  2. Podpisujesz je na podeszwie swoim imieniem

  3. Wrzucasz do oznaczonego kartonu

  4. Śledzisz relację z wyprawy do Gambii w social mediach Kocierz Hotel & SPA i widzisz radość na buziach dzieciaków, którym pomogłeś.


DLACZEGO KLAPKI?

Dzieci w biednych afrykańskich krajach chodzą boso i skaleczona stopa bardzo często jest źródłem infekcji, zakażeń i chorób.

Kamienie, ostre kolce, insekty, węże, skorpiony…Ziemia jest gorąca, parzy w stopy. W takich warunkach nie trudno o tragedię, która zwykle kończy się kalectwem czy nawet śmiercią.


KTO JEST ORGANIZATOREM I SKĄD MAM WIEDZIEĆ, ŻE NAPRAWDĘ POMAGAM?

„Klapki dla Gambii” to akcja organizowana przez koło Naukowe Horyzont bielskiej ATH, którego opiekunem jest dr Maciej Kalarus. Po zakończeniu zbiórki, oprócz wysyłki konteneru Pan Maciek osobiście jedzie do Gambii by rozdawać klapki. Jak sam powiedział, nie chce mieć wrażenia, że pomoc gdzieś po drodze się rozmywa. Chce być na miejscu i osobiście poznać dzieciaki, którym pomaga.
INFORMACJA PRASOWA

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy