reklama
reklama

Zbiórka na rehabilitację po udarze dla Patryka z Andrychowa

MAGAZYN, Wiadomości, 02.06.2024 20:33,
Każdy może pomóc.
Zbiórka na rehabilitację po udarze dla Patryka z Andrychowa
Trwa internetowa zbiórka pieniędzy na pomoc dla Patryka Sopickiego z Andrychowa. Mężczyzna jest po udarze, ma sparaliżowaną prawą stronę ciała.

- Rokowania przy naszym systemie rehabilitacji nie są za dobre dlatego chciałbym nazbierać na turnus rehabilitacyjny który jest bardzo drogi jak na nasze realia. A wiem że mógłby pomóc dojść mu do stanu który pozwoli mu w miarę normalnie funkcjonować. Patryk jest osobą która całe swoje młodzieńcze życie poświęciła na wychowanie brata i siostry po śmierci ich ojca , co nastąpiło gdy miał 19 lat a rodzeństwo miało 11 i 13 lat. Nigdy nie słyszałem żeby na coś narzekał chociaż musiało mu być przykro jak wiedział że jego rówieśnicy bawią się i jeżdżą na wakacje itp... a on zajmował się rodzeństwem bo inaczej trafili by do domu dziecka - opisuje Dawid Młodzik z Andrychowa, który założył internetową zbiórkę dla swojego przyjaciela Patryka.

Wszyscy, którzy chcą pomóc, moga to zrobić poprzez stronę: https://pomagam.pl/efwbyf
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy