Zatrzymano mężczyznę prowadzącego nielegalny salon gier hazardowych

, MAGAZYN, Na sygnale, Wiadomości, 09.05.2019 09:54,
Jak widać surowe kary nie pomagają.
Zatrzymano mężczyznę prowadzącego nielegalny salon gier hazardowych
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej wraz z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej z Krakowa, 15 kwietnia 2019r. zlikwidowali nielegalny punkt do urządzania gier na automatach hazardowych. Punkt zlokalizowany był w Suchej Beskidzkiej przy ul. Piłsudskiego. Wówczas zabezpieczone zostały trzy maszyny, a funkcjonariusze ustalali osoby odpowiedzialne za ten proceder.

2 maja policjanci z celnikami ponownie zawitali w lokalu przy ul. Piłsudskiego i jak się okazało słusznie, gdyż na nowo lokal zaczął prosperować. Tym razem zabezpieczone zostały dwie maszyny do gier.

Policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu suskiego, który prowadził ten salon z nielegalnymi automatami do gier. Dalsze czynności z zatrzymanym wykonali funkcjonariusze Służby Celnej.

- Teraz grozi mu wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do lat 3. Jak widać, surowe kary nie powstrzymują osób od prowadzenia tego rodzaju nielegalnego procederu - czytamy w komunikacie KPP Sucha Beskidzka.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy