reklama

Zapowiada się dynamiczna majówka. Zobaczcie prognozę

, MAGAZYN, Wiadomości, 30.04.2021 15:45, red
Są ostrzeżenia o burzach, silnym wietrze i przymrozkach.
Zapowiada się dynamiczna majówka. Zobaczcie prognozę
To będzie bardzo dynamicznie pogodowo majówka. Dla powiatów wadowickiego, suskiego i oświęcimskiego synoptycy z IMGW Kraków wydali ostrzeżenia o mogących występować burzach (1 maja), silnym wietrze (2 maja), i przymrozach (noc3.4 maja).

Ciekawą prognozę na pierwszy majowy weekend zamieszczono na profilu Łowcy Burz Podbeskidzie:

Sobota - zachmurzenie zmienne umiarkowane i duże, w ciągu dnia możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna do 13-15*C. Ciśnienie będzie spadać.

Niedziela - nad ranem możliwe dość silne opady deszczu i burze, w ciągu dnia opady słabsze, przelotne. Zachmurzenie przeważnie duże, możliwe przejaśnienia. W ciągu dnia silniejszy wiatr, do 70km/h. Temperatura od 11 do 13*C. Duże wahania ciśnienia.

Poniedziałek - ochłodzenie. W ciągu dnia na termometrach maksymalnie 10-11*C. Zachmurzenie umiarkowane, zmienne. Lokalnie możliwe słabe, przelotne opady. Ciśnienie szybko będzie wzrastać.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy