reklama

Zapomniane miejsce po starej kotłowni

MAGAZYN, Wiadomości, 18.12.2019 08:45, PG
Zapomniane miejsce po starej kotłowni

W 2018 roku starą, nieużytkowaną kotłownię przy ul. Starowiejskiej w Andrychowie wyburzono. Później zorganizowano tam miejsce dla handlu obwoźnego oraz parking.

Od jakiegoś czasu nikt tam już nie handluje, a przed bramą postawiono znak zakazu wjazdu, jednak i tak mnóstwo samochodów tam parkuje.

To jak to jest, jest tam ten parking czy nie?


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

",,**,,", 18.12.2019 19:46

Jedno jest pewne miliony pójdą utopione w błoto na Pańskiej Górze,a zwyklego oarkingu nie zrobia i jak to wyglada centrum osiedla, wstyd radni pasozyty za co bierzecie kase????

xp34, 18.12.2019 12:19

Może Pan Redaktor obejdzie teren dookoła i znajdzie wjazd na parking zanim zacznie pisać dyrdymały?

Wasaki3, 18.12.2019 11:58

A czy to jest znak zakaz wjazdu? Może przydało by się kodeks poczytać. Tam są dwa wjazdy a ten znak jest tylko od jednej strony ustawiony. A potem ludzie twierdzą że są niebezpieczne skrzyżowania a podstawowych znaków nie znają.