reklama

Zamieszanie z nowym placem zabaw. Dziwne ogłoszenie

, MAGAZYN, Wiadomości, 19.08.2022 14:00, DK
Niektórym puszczają nerwy.
Zamieszanie z nowym placem zabaw. Dziwne ogłoszenie

Ogłoszenie takiej treści zamieszczone zostały w ostatnich dniach na jednym z facebookowych profili:
„Zamienię mieszkanie po kapitalnym remoncie w bloku lenartowicza 38 na jakie kolwiek inne byle z dala od tego placu zabaw i bachorów z opiekunami bo rodzic by nie dopuścił do takiego zachowania. W pakiecie mieszkania krzyki i darcie ryja od 7 do 22 gwarantowane. A i można posłuchać jak "pociechy" napierdalają w bębny zamontowane na tym placu. Spokojnie, żadna mucha nie wleci bo okna nie otworzysz w ciągu dnia.”

- brzmi treść ogłoszenia zamieszczonego na facebookowym fanpage'u Spotted: Andrychów.

Nie wiadomo, czy to złośliwy żart, czy nie. Wpis jest zapewne pokłosiem ostatnich wydarzeń, w których wielu mieszkańców (zwłaszcza starszych) narzekało na głośne śmiechy, krzyki i piski dochodzące z nowego placu zabaw.

W czasie wakacji ciepła pogoda sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Dzieci korzystają z nowych placów zabaw. Okazuje się jednak, że spora część mieszkańców, nie jest zadowolona z takiego przebiegu spraw. Nowy plac zabaw to więcej dzieci, głośniej, dlatego też niektórym puszczają nerwy.

- Dzieci siedzą przed komputerem i telefonem - źle, dzieci siedzą na placu zabaw - źle. No ludziom nie dogodzisz - komentuje jedna z mieszkanek.

Nie pamięta wół jak cielęciem był” - to staropolskie przysłowie idealnie oddaje klimat sporów wokół placów zabaw.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekх, 19.08.2022 19:19

pisiowskie dyrdymały

FeelFree, 19.08.2022 18:46

@tomekx - problem w tym, że niezależnie od tego co do Ciebie napiszę, lub ktoś inny, to i tak co chwilę wyjeżdżasz z jakimś pisem. Chłopie, jest tyle spraw na świecie, a Ty widzisz wszędzie tylko PiS... Nie zastanawia Cię to? Piszę tu różne rzeczy, ale nawet w poście cytującym po raz kolejny Gandhiego, który trafiał do tłumów w nadziei na czyjeś opamiętanie, Ty i tak zawierasz mądrości na temat pisu w formie epitetów. W wielu kwestiach się z Tobą nie zgadzam. W tej jednej jak najbardziej. PiS powinien przestać istnieć... zrobił i robi mnóstwo nieodwracalnej szkody, i co z tego skoro tego nie potrafimy póki co zmienić? no chyba, że znasz jakiś sposób aby to legalnie zrobić to daj cynk. Jak trzeba pojechać do Warszawy to po raz kolejny pojadę, byle to miało sens i było legalne. Pocieszające jest natomiast, że nadal reagujesz na cytaty, zawsze, zawsze, zawsze jest jeszcze czas na zmianę samego siebie. Więc jest nadzieja. Trzymaj się.

tomekх, 19.08.2022 16:31

Jak już chcesz pisiorku pisać mądrości to wymyśl coś sam a nie wklejaj bez cudzysłowu czyjeś wymysły.

FeelFree, 19.08.2022 15:14

Zwycięstwo osiągnięte przy użyciu przemocy jest równoznaczne z porażką, gdyż jest chwilowe. Jedynym sposobem, by żyć, jest pozwolić żyć. Dobro i zło muszą istnieć obok siebie, a człowiek musi dokonywać wyborów. Zasada oko za oko uczyniłaby wkrótce cały świat ślepym... Nie ma drogi do pokoju. To pokój jest drogą.

tomekх, 19.08.2022 13:48

A może niech ta osoba robi to samo, niech się wydziera i wali w bębny. Skoro jednym wolno to czemu nie drugim, zobaczymy jaka będzie reakcja mieszkańców.