reklama

Zamieszanie na drogach w Kętach

MAGAZYN, Wiadomości, 06.06.2022 11:12,
Prace asfaltowe mają zostać zakończone jeszcze dzisiaj.
Zamieszanie na drogach w Kętach
Urząd Miejski w Kętach informuje o kolejnych utrudnianiach na drogach w Kętach w związku z prowadzona budowa obwodnicy:

"W związku z trwającymi w dniu dzisiejszym tj. 06.06.br. pracami asfaltowymi na 1 pasie w ciągu ul. Sobieskiego w Kętach w ramach budowanej obwodnicy Kęt, został na tym odcinku wprowadzony ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. W związku z tym na ten czas zostaje zamknięty wjazd na rondo z ul. Młodzieży Polskiej.

Prace asfaltowe mają zostać zakończone dzisiaj w godzinach wieczornych, po czym zostanie przywrócony ruch na ul. Sobieskiego wraz z wjazdem na rondo z ul. Młodzieży Polskiej.

Na ul. Spacerowej na odcinku budowanej obwodnicy z powrotem został wprowadzony ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Skrzyżowanie obwodnicy z drogą na os. Nad Sołą zostaje otwarte".

- czytamy w komunikacie UM Kęty.

foto: archiwum


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy