reklama
reklama

Zamieszanie na basenie w Andrychowie. „To uwłacza naszej godności” [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 10.07.2024 16:50, red
Sprawa ma już swój finał.
Zamieszanie na basenie w Andrychowie. „To uwłacza naszej godności” [FOTO]
Kilka dni temu informowaliśmy, że od poniedziałku (8.07) na basenie krytym w Andrychowie utworzona została szatnia koedukacyjna.

"Od dnia dzisiejszego obowiązuje SZATNIA KOEDUKACYJNA. Robimy to dla Was, dla Waszego komfortu i logistyki. Szatnie koedukacyjne są rozwiązaniem nowoczesnym i europejskim. Zapraszamy Was na Kryty Basen w Andrychowie!"

- informował Miejski Ośrodek Sportu Kultury i Turystyki.

Takie rozwiązanie wprowadzono na wielu basenach, gdzie nie ma podziału na szatnie męskie i damskie. Tyle że w Andrychowie wspólne miały być również toalety.


Zdanie na temat tej nowości na basenie były, jak zwykle, podzielone:

- Rozdzielanie szatni nie ma sensu - jak potrzebujesz intymności to masz przebieralnie. Tak jest w Kętach i to działa. Nie robią się "wąskie gardła" w momencie jak w danym momencie na basenie jest więcej jednej płci niż drugiej (zawody, zajęcia) - do dyspozycji jest cała przestrzeń. Nie ma problemu gdzie iść jako ojciec z małymi dziewczynkami, które same się jeszcze nie ogarną itp. - pisała jeden z internautów

Tyle, że w inernecie pojawiło się znacznie więcej krytycznych uwag w sprawie tej nowości na basenie. To tylko jeden z głósów:

NIE ZGADZAM SIĘ NA ,,KOEDUKACYJNĄ" SZATNIĘ, PRYSZNICE I ŁAZIENKI NA NASZYM BASENIE W ANDRYCHOWIE
DZIECI SĄ WSTRZĄŚNIĘTE, ŻE MUSZĄ OGLĄDAĆ INTYMNE CZĘŚCI CIAŁA U INNYCH LUDZI
TO NIE TYLKO UWŁACZA NASZEJ GODNOŚCI, ALE STWARZA IDEALNE WARUNKI DLA PEDOFILÓW
ILE JESZCZE ,,NOWOCZESNYCH" GŁUPOT CZŁOWIEK BĘDZIE NAŚLADOWAŁ I WPIERAŁ INNYM, ŻE TO DOBRE
OBUDŹCIE SIĘ
CHROŃMY SWOJĄ GODNOŚĆ
CHROŃMY DZIECI
CHROŃMY MAŁŻEŃSTWA

Sprawa ma już swój finał. - Toalety i natryski na basenie są znowu damskie i męskie - informuje jeden z mieszkańców.




reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

martinez, 15.07.2024 22:34

wstyd że nie doczekali się ludzie szczególnie rodzice przeprosin. Ledwo zaczęli a już słowo przepraszam nie dla tej władzy?

martinez, 15.07.2024 22:33

"Pana dyrektora, podobnie jak resztę pracowników trzeba zostawić w spokoju, ludzie się zwyczajnie boją o pracę, w terrorze nie myśli się racjonalnie. A źródło tego "genialnego" pomysłu jest zupełnie gdzie indziej" - o czym ty konto piszesz. Jak wychodzi ze zdjęć dyrektor w najlepszym humorze razem z panią burmistrz i panią sekretarz i radnymi w Niemczech za kasę podatników. No prawdziwy "terror" :)))) Na serio - strach się bać jakie pomysły na nowoczesność przywiezie ta ekipa z Niemiec.

home, 11.07.2024 13:41

nie ma co apelować, tam nie ma czasu a takie głupoty, teraz muszą zająć się sobą i zabawić po ciężkiej robocie na piknikach, teraz po europejsku https://www.mamnewsa.pl/polityka/pierwszy-zagraniczny-wyjazd-nowych-wladz-andrychowa

wiktoria, 11.07.2024 12:53

Po drugie ciągle oczekujemy na oficjalny komunikat basenu oraz/czy pani burmistrz z czego się wycofano a co zostało. Drodzy państwo. To dzięki nam bierzecie wysokie pensje (chodzi mi o burmistrz czy inne wysokie stanowiska). To nie powinno być tak że łaskawie nam coś powiecie albo i nie.... Apeluje o szacunek. Potrafiono coś ogłosić to powinno się wydać komunikat z czegoś się wycofuje się. A nie że dziennikarze powołują się na mieszkańca. Strasznie zaczynacie rządy. Wycofajcie się z tej drogi. Komunikacja z mieszkańcami leży i kwiczy. Na tym przykładzie pokazaliście tylko że podobnie jak taki jeden pan jakiego już nie ma traktujecie nas trochę jak zaścianek który trzeba dociągnąć do "nowoczesności" i "europejskości" poprzez wspólne szatnie, prysznice i toalety dla dziewczynek, pan, chłopczykow i mocno dorosłych mężczyzn. " Brawo".

wiktoria, 11.07.2024 12:45

Jeśli dyrektor był tylko wykonawca tego szokującego mieszkańców polecenia to prosimy "konto" o podanie kto je wydał. Bo na razie wszystko idzie na konto dyrektora basenu oraz burmistrz Smolec. Mamy prawo wiedzieć kto wymyślił taka "nowoczesność" i "europejskości".

konto, 11.07.2024 08:55

Pana dyrektora, podobnie jak resztę pracowników trzeba zostawić w spokoju, ludzie się zwyczajnie boją o pracę, w terrorze nie myśli się racjonalnie. A źródło tego "genialnego" pomysłu jest zupełnie gdzie indziej

Michał, 10.07.2024 22:25

Ciekawe czy nowi włodarze miasta też w magistracie mają szatnie i kible koedukacyjne ? Nowa władza więc przyszło nowe , lepsze bo na zachodzie ,,,, i znów Polska jest zaściankiem bo tamto jest lepsze ! A nasze zwyczaje są zaściankowe i nienormalne

Michał, 10.07.2024 22:25

Ciekawe czy nowi włodarze miasta też w magistracie mają szatnie i kible koedukacyjne ? Nowa władza więc przyszło nowe , lepsze bo na zachodzie ,,,, i znów Polska jest zaściankiem bo tamto jest lepsze ! A nasze zwyczaje są zaściankowe i nienormalne

slawek.n, 10.07.2024 21:15

Pierwszy z przytoczonych komentarzy jest mój (sprawdźcie u źródła). Jednak nie doczytałem dokładnie - pomysł z toaletami i prysznicami jest dla mnie również nie akceptowalny. Pisałem wyłącznie o szatniach - tak jak działa to w Ketach. Jeśli dla kogoś jest to nowoczesne że popadajmy w naturalizm i że zwierzęcenie to jest bezrefkejsyjnke kopiującym lewackie wzorce z zachodu idiota.

slawek.n, 10.07.2024 20:55

Pierwszy z przytoczonych komentarzy jest mój (sprawdźcie u źródła). Jednak nie doczytałem dokładnie - pomysł z toaletami i prysznicami jest dla mnie również nie akceptowalny. Pisałem wyłącznie o szatniach - tak jak działa to w Ketach. Jeśli dla kogoś jest to nowoczesne że popadajmy w naturalizm i że zwierzęcenie to jest bezrefkejsyjnke kopiującym lewackie wzorce z zachodu idiota.

leon, 10.07.2024 19:45

Kochani. Zdaje się że nowa andrychowska władza na czele z burmistrz Smolec po obskoczeniu z pamięci licząc 20 pikników itd. jedzie dzisiaj do Isny w Niemczech. Płaci podatnik. Nie jestem nimi ani ich rzecznikiem ale obawiam się że mogą nie mieć czasu ani na komunikaty ani na przejmowanie się takimi " pierdami" jak to że ktoś boi się o dzieci przy "nowoczesnym" i "europejskim" rozwiązaniu

nick1, 10.07.2024 19:39

2. Dyrektor basenu przy Burmistrzu Zaku był fajnym, normalnym, przewidującym człowiekiem. Nie wiem co się stało przy Burmistrz Smolec że powstał taki pomysł jak ten z "nowoczesnymi i europejskimi" wspólnymi dla dziewczynek, pan, chłopców i mężczyzn szatniami a w konsekwencji prysznicami i kiblami....

nick1, 10.07.2024 19:36

Chciałem tylko powiedzieć dwie rzeczy. Bardzo na marginesie. W Holandii powstała niedawno nowoczesna i bardzo proeuropejska partia gromadząca ludzi domagających się tego żeby seks z dziećmi był legalny jeśli dzieci wyraża na to zgodę. Myślałem że to ponury żart jak pierwszy raz to przeczytałem ale nie. Kilka portali o tym napisało. Dlatego już nic mnie nie zdziwi. Nigdzie.

martinez, 10.07.2024 19:29

Zgadzam się. Co jest? Co znaczy jeden z mieszkańców? Burmistrz Smolec i dyrektor Putyra nagle stracili głos?? Tyle normalnie mają do powiedzenia. Tak basen chwalił się "nowoczesnym "i "europejskim " rozwiązaniem. Teraz jak niestety tylko częściowo wycofują się to nagle informacje mamy brać od j"ednego z mieszkańców". To może przekażą mu pani Smolec i pan dyrektor basenu swoje pensje??? Ja pitolę. Ale syf za tej "nowoczesnej i europejskiej " władzy?

martinez, 10.07.2024 19:28

Zgadzam się. Co jest? Co znaczy jeden z mieszkańców? Burmistrz Smolec i dyrektor Putyra nagle stracili głos?? Tyle normalnie mają do powiedzenia. Tak basen chwalił się "nowoczesnym "i "europejskim " rozwiązaniem. Teraz jak niestety tylko częściowo wycofują się to nagle informacje mamy brać od j"ednego z mieszkańców". To może przekazać mu pani Smolec i pan dyrektor basenu swoje pensje??? Ja pitolę. Ale syf za tej "nowoczesnej i europejskiej " władzy?

wiktoria, 10.07.2024 19:10

Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby za nowoczesne i europejskie uznać to że np obok 15latki może brać prysznic i korzystać z toalety czy nawet przebierać slipki np. x letni mężczyzna i nawet nie chce żeby mi to nowa andrychowska władza tłumaczyła. Ale skoro umiało się wydać informacje jakie to nowoczesne i europejskie to byłabym wdzięczna żeby władza potrafiła napisać z czego się wycofuje. A nie że informuje nas " jeden z mieszkancow "

maniek, 10.07.2024 19:02

Inna rzecz że prosimy mamnewsa o precyzyjne informacje. Czyli potwiedzenie z basenu. Basen potrafił wydac komunikat o wprowadzeniu szatni (a co za tym idzie pryszniców i toalet koedukacyjnych) bo to nowoczesne i europejskie to powinien też umieć napisać z czego się wycofują!!!

maniek, 10.07.2024 19:00

"Koedukacyjne toalety i prysznice są TYLKO w Andrychowie. Kęty, Wadowice, Bielsko- osobne wc i natryski. " Zdaje się że ekipa Beaty Smolec chciała nam wprowadzić iście nowoczesne u europejskie rozwiązanie (nowoczesne i europejskie to z uzasadnienia tej niezrozumiałej decyzji). Dobrze że się ludzie zbuntowali!!! Nikt normalny nie chce żeby obok jego córeczki brał prysznic 50 lat starszy gość i to w ramach idei nowoczesności i europejskości.

maniek, 10.07.2024 19:00

"Koedukacyjne toalety i prysznice są TYLKO w Andrychowie. Kęty, Wadowice, Bielsko- osobne wc i natryski. " Zdaje się że ekipa Beaty Smolec chciała nam wprowadzić iście nowoczesne u europejskie rozwiązanie (nowoczesne i europejskie to z uzasadnienia tej niezrozumiałej decyzji). Dobrze że się ludzie zbuntowali!!! Nikt normalny nie chce żeby obok jego córeczki brał prysznic 50 lat starszy gość i to w ramach idei nowoczesności i europejskości.

Jank Chanowski, 10.07.2024 18:11

"DZIECI SĄ WSTRZĄŚNIĘTE, ŻE MUSZĄ OGLĄDAĆ INTYMNE CZĘŚCI CIAŁA U INNYCH LUDZI" Po pierwsze nikt im się nie każe patrzeć z rozdziawioną buzia jak się nie podoba a po drugie akurat dzieci neutralnie podchodzą do nagości to rodzice je tak wychowują że są wcząsniete widokiem przebiegającego drugiego człowieka przecież to jest jakieś chore, pewnie to któraś Mamusia albo Tatuś jest tak naprawdę wczasniety a nie zmieszany.

Jeremiasz, 10.07.2024 18:01

Jeszcze tylko zlikwidujmy w końcu koedukacyjne szkoły, prawa kobiet, feminizm, sprawiedliwość społeczną, zielony ład i demokrację to może w końcu Polska wyjdzie na prostą, inaczej dno.