reklama

Zakaz wyrzucania śmieci do... kosza?

, MAGAZYN, Wiadomości, 18.05.2022 14:25, eł

Takie rzeczy tylko w Andrychowie!

Zakaz wyrzucania śmieci do... kosza?

Spacerując po Andrychowie można dostrzec przedziwne zjawiska. Bodaj najbardziej osobliwym jest uliczny kosz na odpady, opatrzony tabliczką z napisem „zakaz wyrzucania śmieci”.

Tę zaskakującą sprzeczność widzą często użytkownicy parkingu przy ogródkach działkowych na Pańskiej Górze oraz spacerowicze. Widać wprawdzie, że tabliczka z zakazem jest znacznie starsza niż kubeł na śmieci i mocno sfatygowana.

Zapewne stoi tam już od wielu lat, a jej treść odnosiła się pierwotnie do wyrzucania odpadów w znajdujące się za nią zarośla. Ktoś wpadł jednak kiedyś na genialny pomysł, by na podtrzymującym ją słupku zawiesić kosz na śmieci. I teraz trudno oprzeć się wrażeniu, że z jakiegoś powodu do tego konkretnego kosza nie wolno wrzucać odpadów...


Foto: Edyta Łepkowska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 18.05.2022 15:16

! STOP BUDOWIE SPALARNI W ANDRYCHOWIE !

FeelFree, 18.05.2022 15:16

Jak zwykle nikt nie docenił geniuszu wójta Żaka! Jestem załamany postawą Redakcji, ten brak zrozumienia dla starań władzy jest straszny; cóż za przerażająca indolencja intelektualna! Śmieci nie należy wyrzucać do kosza!!! Tabliczka jest jak najbardziej na miejscu! Śmieci należy zbierać, pieczołowicie przechowywać, nawet opiekować się nimi. A nie zamiatać pod dywan, wyrzucać do kosza. To byłoby marnotrawstwo! To nasz skarb największy przecie. Gdy już nasza trójka dobroczyńców zafunduje nam z naszych pieniędzy spalarnię, zaniesiemy tam te nasze skarby, aby mieć prawie za darmo ciepło i paliwo do samochodów. Od dzisiaj powinno obowiązywać w naszej nowoczesnej gminie hasło: "Kochasz dzieci, zbieraj śmieci!" Niech żyje wójt!

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 18.05.2022 13:41

Oj prości z was ludzie, znaki zakazu zawsze obowiązują za znakiem. Buhhahahaha co za ciemnogród