reklama

Zaginęła kolejna nastolatka z powiatu wadowickiego

, MAGAZYN, Wiadomości, 20.05.2022 21:32, eł
Sprawa jest pilna, bo dziewczyna może wymagać pomocy medycznej.
Zaginęła kolejna nastolatka z powiatu wadowickiego

Zaledwie wczoraj (19 maja) pisaliśmy o poszukiwaniach piętnastoletniej Julii Fedorow z Wadowic (którą udało się odnaleźć dzisiaj wieczorem)), a już dotarła do nas informacja o zaginięciu kolejnej dziewczyny w podobnym wieku. To Weronika Łukasik ze Spytkowic.

Dziewczyna po raz ostatni kontaktowała się z rodziną 18 maja około 17.30. Zadzwoniła wtedy do taty, by mu powiedzieć, że szuka miejsca, w którym mogłaby kontynuować praktyki szkolne. Zapewniała również, iż wkrótce wróci do domu. Tak się jednak nie stało. Od tamtej pory wszelki słuch o niej zaginął. Jej telefon milczy, jest wyłączony lub rozładowany. Tata Weroniki bardzo się o nią martwi, bo jego córka przechodzi bardzo trudny okres w swoim życiu. Jak twierdzi mężczyzna, dziewczyna może potrzebować pilnej pomocy medycznej.

Weronika Łukasik ma 16 lat, 165 cm wzrostu i szczupłą sylwetkę. Jej dość długie włosy są ufarbowane na blond i mają widoczne odrosty. Kolor jej oczu tata określa jako piwno-zielony. Nie wiadomo, co miała na sobie w dniu zaginięcia.

Ktokolwiek ją widział lub wie, gdzie może przebywać, proszony jest o kontakt z najbliższą komendą lub komisariatem policji, ewentualnie z numerem alarmowym 112. Może też przekazać informacje, dzwoniąc pod numer 608 696 493.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy