reklama

Zabraknie miejsc na cmentarzu w Andrychowie?

MAGAZYN, Wiadomości, 29.04.2021 20:50, DK / WB
Mieszkańcy niepokoją się, że obecnie ilość pogrzebów jest tak duża, że niedługo może zabraknąć miejsca na pochówek kolejnych zmarłych.
Zabraknie miejsc na cmentarzu w Andrychowie?

W czwartek (29.04) w Urzędzie Miejskim w Andrychowie przeprowadziliśmy rozmowę z wiceburmistrzem Wojciechem Polakiem. Dotyczyła ona braku miejsc na cmentarzu komunalnym. Mieszkańcy niepokoją się, że obecnie ilość pogrzebów jest tak duża, że niedługo może zabraknąć miejsca na pochówek kolejnych zmarłych.

Wiceburmistrz uspokaja jednak - Niedługo przeprowadzona zostanie inwentaryzacja na cmentarzu komunalnym w Andrychowie. Groby, które są nieopłacane od lat, zostaną wykorzystane ponownie i w ten sposób cmentarz pozyska kolejne wolne miejsca na pochówek.

A nowy cmentarz ma powstać przy ulicy Biała Droga.

Posłuchajcie co jeszcze na ten temat ma do powiedzenia wiceburmistrz Wojciech Polak.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 30.04.2021 06:58

Zaraz zaraz ale koło Białej Drogi miał być spalarnia śmieci ? Ale się "chłopaki burmistrzowie" fajnie bawią.... szkoda że za naszą forsę.