reklama

Za oknem mgła! Kto będzie naszym słońcem?

, MAGAZYN, Wiadomości, 20.12.2020 17:25, INFORMACJA PRASOWA
WTZ w Andrychowie?! Ale o co chodzi!
Za oknem mgła! Kto będzie naszym słońcem?

Warsztat Terapii Zajęciowej to miejsce tworzone dla dorosłych osób niepełnosprawnych, gdzie będą działać 4 warsztaty: gospodarstwa domowego, ogrodniczo-florystyczny, rzemiosł różnych oraz artystyczny. Wszystkie mają przygotowywać Podopiecznych do niezależnego, samodzielnego i aktywnego życia, czy możliwości podjęcia pracy - na miarę ich indywidualnych możliwości.

Pomóżcie naszym wspaniałym Uczestnikom mieć nowe przyjazne, wyremontowane miejsce na codzienną rehabilitację i terapię zajęciową. Poślij dalej, przekazuj w Świat! Niech się dzieje.

Bartosz, Joanna, Natalia, Edgar, Piotr, Helena, Kinga, Adam, Justyna, Anna, Krzysztof, Dominik, Wojciech, Tomasz, Ewa, Krzysztof, Paulina, Szymon, Monika, Iwona, Justyna i Marek czekają i liczą na Wasze dobre serca, Wasze udostępnienia, licytacje i wpłaty.

Przyłącz się do akcji – wejdź na https://zrzutka.pl/uyzvru lub dołącz do grupy na FB i licytuj piękne rękodzieło, niezwykłe kosmetyki czy przepyszne wyroby lokalnych firm! https://www.facebook.com/groups/664118310915579

Praca wre! Pomóż nam wystartować w lepszą przyszłość!

Uczestnicy i Opiekunowie Warsztatów Terapii Zajęciowej w AndrychowieZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy