reklama

Z dyrektor andrychowskiego liceum o nowej hali sportowej

MAGAZYN, Wiadomości, 01.07.2021 19:20, DK / WB
To będzie będzie hala z trybunami, na której będą mogły odbywać się zawody sportowe.
Z dyrektor andrychowskiego liceum o nowej hali sportowej
W czwartek (1.07) odwiedziliśmy I LO im. Marii Skłodowskiej- Curie i rozmawialiśmy z dyrektor - Katarzyną Przebindą- Niemczyk.

Poruszyliśmy temat hali gimnastycznej, ponieważ jak informowaliśmy w artykule: https://www.mamnewsa.pl/gospodarka/andrychowskie-lo-bedzie-mialo-calkiem-nowa-hale-sportowa Starostwo Powiatowe w Wadowicach ogłosiło przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej dwóch nowych hal gimnastycznych przy dwóch szkołach: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach i Liceum Ogólnokształcącym w Andrychowie.

Hale będą miały zaplecze socjalno- techniczne i widownie mobilną. Hala gimnastyczna przy I LO ma być gotowa do końca 2023 roku.

Zobaczcie nasz materiał.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy