Wzruszający list rodziców, którzy walczą o życie dziecka

, MAGAZYN, Wiadomości, 18.11.2020 17:10, red
Dzięki wielkiemu wsparciu mieszkańców w 2 tygodnie udało się zebrać olbrzymią kwotę.
Wzruszający list rodziców, którzy walczą o życie dziecka
Na początku listopada na mamNewsa.pl informowaliśmy o rozpoczynającej się wtedy zbiórce funduszy na leczenie 2-letniego Szymka z Andrychowa. Chłopczyk ma skomplikowaną wadę serca. Potrzebna jest kolejna operacja, którą rodzice chcą przeprowadzić w specjalistycznym szpitalu w Niemczech. Koszt to aż 200 tys. zł.

Dzięki wielkiemu wsparciu mieszkańców w 2 tygodnie udało się zebrać tę kwotę!

Za naszym pośrednictwem rodzice chcą podziękować wszystkim darczyńcom.

Publikujemy ich list:

Dnia 15.11.20r ok. godz. 21.25 popłynęły łzy szczęścia, skakaliśmy z radości kiedy zobaczyliśmy jak cały pasek się zazielenił. Dzięki Wam nasz synek Szymonek pojedzie na operacje do Munster gdzie dostanie największą szanse na życie. Nie ma na świecie słów, które wyrażą Naszą wdzięczność dla Was za te piękne gesty dobra. Kochani macie Wielkie Pełne Dobra Serca.
Dziękujemy każdemu z Was, Rodzinie, Przyjaciołom i każdemu kto był z nami sercem. Mimo iż nie znamy się wszyscy osobiście chcemy całą Naszą Rodzinką pięknie podziękować i przytulić Was do serca. Dziękujemy Wam wszystkim ale każdemu z osobna. DZIĘKUJEMY Za każdą złotówkę, za każdy dar na licytacje, za piękny w nich udział oraz za każde dobre słowo skierowane w Nasza stronę. Zapytacie co ze zbiórką? Otóż zbiórka i grupa z licytacjami nadal zostaje bez zmian do końca roku.
Nadwyżka pieniążków zostanie w pełni wykorzystana na Szymonka. Kosztorys który dostaliśmy przewidziany był na pobyt 27dniowy, jeżeli on się przedłuży to za każdy kolejny dzień będziemy musieli zapłacić, jeśli wystąpią jakiekolwiek komplikacje koszty leczenia mogą wzrosnąć. Sam kosztorys też może być wyższy, miejmy nadzieję że kurs euro nie pójdzie w góry, bo w takiej walucie będzie płacona operacja, przeznaczone pieniążki też zostaną na wszelakiego rodzaju rehabilitację i wizyt różnych specjalistów których na pewno po operacji jeszcze będzie więcej. Na koniec chcieliśmy jeszcze podziękować dziewczyną z grupy Dobrych Serc Szymonka za poświęcony swój czas i wielkie zaangażowanie w zbiórkę.
Dziękuję też Państwu portalowi w pomocy nagłośnieniu zbiórki. Będziemy się też starać informować Was wszystkich jak się mamy a kiedy już poznamy dokładny termin operacji to dowiecie się jako pierwsi. Będziemy podawać dalsze informacje z operacji synka i leczenia. Jeszcze raz Bardzo Dziękujemy i mamy nadzieję, że zostaniecie z nami nadal.
Razem z Szymonkiem i dziećmi ściskamy Wszystkich. DZIĘKUJEMY ❤️

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy