Wypadek drogowy, który zmienił życie. Trwa zbiórka na rehabilitację mieszkańca gminy Andrychów

, MAGAZYN, Na sygnale, Wiadomości, 12.08.2020 13:40, red
Tragedia rozegrała się w styczniu tego roku.
Wypadek drogowy, który zmienił życie. Trwa zbiórka na rehabilitację mieszkańca gminy Andrychów

"Nasza tragedia rozegrała się 21 stycznia 2020 roku. Mąż jak co dzień wyszedł do pracy, z której już nie wrócił... Uległ wypadkowi samochodowemu. Uderzenie było bardzo mocne. Mąż znajdował się wewnątrz doszczętnie zmiażdżonego wraku samochodu.

Był ciężko ranny. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wydobyli go z pojazdu i przekazali załodze pogotowia ratunkowego. W szpitalu znalazł się szybko i trafił prosto na blok operacyjny" - opisuje pani Magdalena Izbińska z Roczyn, której mąż Wiesław wymaga kosztownej rehabilitacji.

Pani Magdalena ma nadzieję, że jej mąż znowu stanie na nogi. Do tego jednak potrzeba nie tylko chęci i ogromnego wysiłku, ale - niestety - przede wszystkim pieniędzy na sfinansowanie kosztów rehabilitacji.

Każdy może przekazać dowolną kwotę poprzez stronę: https://www.siepomaga.pl/wieslaw-izbinski . Tam też bardziej szczegółowy opis sytuacji mieszkańca Roczyn.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy