reklama

Wypadek ambulansu na rynku w Kętach... Strzelanina w szkole w Porąbce ...

, MAGAZYN, Wiadomości, 24.09.2019 15:00, DK
Spokojnie to tylko ćwiczenia
Wypadek ambulansu na rynku w Kętach... Strzelanina w szkole w Porąbce ...

Maltańska Służba Medyczna filia Andrychów wystartowała w X Międzynarodowych Maltańsko -Strażackich Manewrach Ratowniczych Tresna 2019. W rywalizacji wzięło udział 20 zespołów z całej Polski i Ukrainy.

Sponsorami zespołu z Andrychowa, jak co roku, są zaprzyjaźnione firmy : Usługi Budowlane PERFEKT Łukasz Ryba oraz Artur Frączek, czyli firma TIMA instalatorstwo sanitarne C.o i gaz.

Maltańczycy zajęli bardzo wysokie 5 miejsce (na 20 drużyn).

- Trzeba zaznaczyć, że wśród zespołów z którymi rywalizowaliśmy, były osoby o wiele bardziej doświadczone od nas- Ratownicy medyczni, ratownicy górniczy etc. w większości rośli mężczyźni. Nasz zespół składał się głównie z drobnej budowy wolontariuszek , które mimo to, nie poddawały się do samego końca, pokazując prawdziwe serce do walki - mówi komendant Maltańskiej Służby Medycznej filia Andrychów Piotr Moskwik:

Wśród zadań był m. in. atak terrorystyczny na szkołę, wypadek ambulansu.

- Dzięki takim wydarzeniom zdobywamy doświadczenie, bardzo cenne podczas prawdziwych akcji ratunkowych. Zapraszamy do współpracy osoby które chcą zostać wolontariuszami i wstąpić w szeregi Maltańskiej Służby Medycznej i działać na podobnych imprezach w naszej lokalnej społeczności - dodaje komendant.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy