reklama

Wyjazd na międzynarodowy konkurs wizażu i charakteryzacji. I Ty możesz pomóc spełnić marzenia!

, MAGAZYN, Wiadomości, 15.05.2022 14:30,
Zamieszczamy list z prośbą od Patrycji.
Wyjazd na międzynarodowy konkurs wizażu i charakteryzacji. I Ty możesz pomóc spełnić marzenia!

Nazywam się Patrycja Gajczak, jestem uczennicą 3 klasy Liceum Ogólnokształcącego ZDZ Kęty

21 marca 2022 r. wzięłam udział w XII edycji Ligii Młodych Kreatorów, która odbyła się w Cieszynie. Zdobyłam pierwsze miejsce.

Tematem tegorocznej Ligi były „Żywioły”. Zdecydowałam się na zaprezentowanie wody, jako życiodajnej i niszczycielskiej siły. Przedstawiłam ten nieokiełznany żywioł, jako kobietę o wielu twarzach – piękną i spokojną, ale jednocześnie niebezpieczną i nieprzewidywalną.

Zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie otworzyło mi drogę do zaistnienia w międzynarodowym świecie wizażu. Nagrodą dla jest możliwość reprezentowania Global Fashion Progress Polska w majowych zawodach International Cup Albania 2022. To wielka szansa dla młodych, kreatywnych osób. Tym bardziej, że prace kreatorów ocenia międzynarodowe jury pod przewodnictwem Prezydenta Federacji Global Fashion Progress Giancarlo Milanese z Włoch.

Uczestnictwo w konkursie wiążę się ze sporymi kosztami. W ramach nagrody otrzymałam powołanie umożliwiające wzięcie udziału w międzynarodowych zawodach. Koszty, jakie muszę ponieść to: przelot oraz pobyt w Albanii dla mnie i mojej modelki.

Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc w zrealizowaniu mojego marzenia. Wyjazd do Albanii i udział w międzynarodowym konkursie to dla mnie ogromna szansa na rozwój i możliwość poznania świata wizażu od światowej strony.

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/whyx9f?utm_medium=mail&utm_source=postmark&utm_campaign=payment_notification


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy