reklama

Wpadli kolejni poszukiwani przez policję. Kogo jeszcze szukają kryminalni?

, MAGAZYN, Na sygnale, Wiadomości, 09.01.2022 18:30,
Lista poszukiwanych wciąż jest długa.
Wpadli kolejni poszukiwani przez policję. Kogo jeszcze szukają kryminalni?

Policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego oświęcimskiej komendy Policji zatrzymali ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości 31 – letniego mieszkańca Osieka. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary więzienia za oszustwo.

Do zatrzymania poszukiwanego doszło w środę (5.01) wieczorem. W trakcie służby policjanci ustalili, że na terenie jednej z posesji w Osieku przebywa mężczyzna poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gdańsku. Ustalenia mundurowych się potwierdziły w konsekwencji czego mężczyzna został zatrzymany. Poszukiwany trafił do pomieszczeń dla zatrzymanych w oświęcimskiej komendzie Policji.

Mężczyzna już wkrótce trafi do jednego z zakładów karnych, w którym spędzi najbliższe 15 miesięcy.

Z kolei 3 stycznia w nocy policjanci z powiatu suskiego udali się na interwencję, gdzie według zgłoszenia, nietrzeźwy wszczął awanturę w domu u kolegi i nie chce opuścić mieszkania pomimo wezwań gospodarza. Na miejscu policjanci zastali zgłaszającego oraz 54-latka, którzy wcześniej mieli wspólnie spożywać alkohol. Po sprawdzeniu danych awanturnika w policyjnych bazach okazało się, że jest osobą poszukiwaną przez sąd celem odbycia kary 6 miesięcy w zakładzie karnym. 54-latek został zatrzymany i doprowadzony do suskiej komendy, gdzie w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych spędził noc, a następnie został przewieziony do zakładu karnego.

Policja przypomina: znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.

- Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości, o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość - informują policjanci.

Kto jest aktualnie poszukiwany? Poniżej podajemy linki do osób poszukiwanych przez poszczególne jednostki policji powiatach wadowickim i oświęcimskim:

Komisariat Policji w Andrychowie. Lista poszukiwanych:

Komenda Powiatowa w Wadowicach. Lista poszukiwanych:

Komisariat Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej. Lista poszukiwanych:

Komisariat Policji w Kętach. Lista poszukiwanych:

Komisariat Policji w Zatorze. Lista poszukiwanych:

foto: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy