reklama

WOŚP w Andrychowie. Co w planach?

MAGAZYN, Wiadomości, 23.01.2022 16:13,
Trwają przygotowania do kolejnego finału Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy, który odbędzie się w niedzielę 30 stycznia.
WOŚP w Andrychowie. Co w planach?
Lokalny sztab WOŚP jak zwykle będzie działał w Andrychowie. Oprócz tradycyjnych całodniowych zbiórek do puszek, w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie zaplanowano część koncertową.

30 stycznia 2022 roku (niedziela) w MDK przy Szewskiej 7 zagrają:

▪▪ 15:10 – 15:40 | Punktera
▪▪ 16:00 – 16:30 | SoulTaker
▪▪ 16:50 – 17:20 | More Than Less
▪▪ 17:40 – 18:10 | Max Corner Crew
▪▪ 18:30 – 19:40 | Kraków Street Band

W ramach WOSP w Andrychowie w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie odbędzie się turniej siatkówki. Zgłoszenia przyjmowane są do 23 stycznia. Wystarczy wysłać zgłoszenie (nazwa drużyny, ilość zawodników) na email: [email protected] i wpłacić wpisowe na naszą eSkarbonkę (link poniżej) w wysokości min. 100 zł (w miejscu imienia, podać nazwę drużyny).

Z kolei w restauracji "Sami Swoi" zaplanowano Turniej Darta dla WOŚP.

Już teraz możesz wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, wpłacając datki do wirtualnej puszki andrychowskiego sztabu: https://eskarbonka.wosp.org.pl/

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy