Wieprz, Roczyny: spotkania opłatkowe [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 12.01.2020 16:20,
Zobaczcie zdjęcia.
Wieprz, Roczyny: spotkania opłatkowe [FOTO]
W sobotni (11.01) wieczór na dorocznym spotkaniu opłatkowym spotkali się strażacy ochotnicy z gminy Andrychów. Tym razem gospodarzem spotkania była jednostka OSP Roczyny.

- Był to czas połamania się opłatkiem, składania życzeń, wspólnego kolędowania oraz czas rozmowy, wspominania poprzedniego roku - informują organizatorzy.

Podczas spotkania zastępca Komendanta Powiatowego bryg. Wojciech Grzybczyk podziękował wszystkim strażakom za trud i zaangażowanie w działania ratowniczo-gaśnicze, inne zabezpieczenia imprez oraz działania prewencyjne.
Również w sobotę doroczne spotkanie opłatkowe odbyło się w Wieprzu. W sali weselnej "Czerwona Róża" w budynku Nowostyl zebrało się ponad 240 osób.

Spotkanie poprzedziła msza św. w miejscowej parafii, a podczas spotkania - oprócz życzeń i dzielenia się opłatkiem - były także występy artystyczne i wspólne kolędowanie.

Zdjęcia ze spotkania w Wieprzu.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy