reklama

Wielkie marzenie Justyny. Kto może pomóc?

, MAGAZYN, Wiadomości, 25.02.2018 11:30, PG
Justyna Wcisło ma 17 lat i pochodzi z Choczni. Jest najmłodsza z szóstki rodzeństwa.
Wielkie marzenie Justyny. Kto może pomóc?

- Uważam, że „chcieć to móc” dlatego uwielbiam wyzwania! Są one dla mnie motorem napędowym. Na co dzień jestem uczennicą w Liceum Ogólnokształcącym w Centrum Edukacyjnym “Radosna Nowina 2000” w Piekarach, koło Krakowa. Wybrałam kierunek biologia z chemią, ponieważ uważam, że przyszłość należy do osób które wymagają od siebie więcej. Staram się czerpać z każdej chwili, którą przyniesie los.- tak opisuje siebie Justyna, która również gra na klarnecie w orkiestrze strażackiej OSP Chocznia.

Jej największym zainteresowaniem jest język niemiecki, którym chce się płynnie posługiwać.

Dzięki organizacji „AFS Programy Międzykulturowe” Justyna ma szansę wyjechać do Niemiec aż na 10 miesięcy, chodząc tam do szkoły, poznając nowych ludzi oraz ich kulturę.

Całkowity koszt wymiany wynosi 6080€. To ogromna suma, która jest nieosiągalna dla Justyny.

Ale chcieć to móc! -Jest to moje największe marzenie, które chciałabym spełnić. Czas niestety nieubłaganie ucieka, wyjazd został zaplanowany na wrzesień tego roku, a ja nie mam możliwości uzbierania takiej kwoty własną pracą. Całość muszę zebrać do końca kwietnia. Mam zaplanowane drobne prace, jednak sama sobie nie poradzę. Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc- nawet najmniejsza złotówka się przyda!- mówi Justyna.

Jeśli masz jakieś pytania napisz do Justyny!

e-mail: [email protected]

W spełnieniu marzenia można pomóc tutaj: Rok Marzeń w Niemczech


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 26.02.2018 05:49

na YT jest kilku takich co cały świat za 100 dolarów objadą a tu wymagania 7485 USD czy jak kto woli 25376 złotych polskich NBP. Mi też brakuje do spełnienia marzenia jakieś 30000 USD

starymoher, 25.02.2018 16:48

jak mnie ktoś by dał 6000 ojro to tez bym spełnił swoje marzenia,no może część.A tak poważnie nie pomyślałaś o tzw au pair?języka sie nauczysz a i trochę zarobisz.Ale życzę sukcesu.