reklama

Wielki sukces akcji krwiodawstwa dla strażaka

MAGAZYN, Wiadomości, 25.12.2020 18:00, PG
Gratulacje dla organizatorów akcji!
Wielki sukces akcji krwiodawstwa dla strażaka

W akcji krwiodawstwa zorganizowanej na rzecz strażaka z PSP Wadowice i OSP Włosienica – Tomasza Kożucha, która trwała od 7.11.2020 r. do 15.12.2020 r. zebrano aż 113 850 ml krwi.

Akcję obyły się w: Zarzycach Wielkich, Sidzinie, Izdebniku, Choczni, Brzeszczach, Oświęcimiu, Miętustwie, Nowym Sączu i Przytyku.

Tomek czuje się już dużo lepiej. Przeszedł poważną operację przeszczepu płuc w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu a teraz poddaje się rehabilitacji. Kilka dni temu odwiedził kolegów w JRG Wadowice, którzy zgotowali mu ciepłe przywitanie.

Gratulacje dla organizatorów akcji!

Krew jest lekiem, którego nie można wytworzyć syntetycznie, a potrzebna jest codziennie ofiarom wypadków oraz osobom cierpiącym na szereg poważnych chorób. Przetaczana podczas transfuzji lub podawana w postaci przetworzonych preparatów, pozwala ratować życie i zdrowie.

PODSUMOWANIE ???????????? Oficjalnie chcielibyśmy podziękować wszystkim organizatorom akcji KREW DLA TOMKA, a przede wszystkim...

Opublikowany przez Krew dla Tomka Wtorek, 22 grudnia 2020


foto: OSP Izdebnik

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy