reklama

Wiadomo, ile osób do tej pory skorzystało ze szczepień. W niedzielę kolejne akcje

, MAGAZYN, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 10.07.2021 08:00, red
Mamy dane w odniesieniu do gmin regionu.
Wiadomo, ile osób do tej pory skorzystało ze szczepień. W niedzielę kolejne akcje
Z danym Ministerstwa Zdrowia wiadomo, że do tej pory (stan na 9.07) w poszczególnych gminach naszego regionu osób w pełni zaszczepionych przeciwko covid-19 jest 30-40%. Ten wskaźnik będzie się jeszcze zwiększał, bo część osób zaszczepiła się jak na razie pierwszą dawką.

Pełne dane z 9 lipca z odniesieniu do konkretnych gmin zamieszczamy poniżej.

Osoby, które w ostatnich dniach wyjeżdżały na zagraniczny urlop wiedzą już, że zaświadczenie o szczepieniu na pewno ułatwia poruszanie się po Europie. Większość krajów od zaszczepionych nie wymaga już dodatkowych testów czy kwarantanny po powrocie i wielu innych formalności.

Tymczasem w ten weekend w Małopolsce organizowane są kolejne akcje - do szczepienia można przystąpić bez wcześniejszej rejestracji.

Taka akcja odbędzie się w niedzielę 11 lipca m.in. w Wadowicach na stadionie Skawy oraz w Gminnym Ośrodku Kultury w Wieprzu.

POWIAT WADOWICKI


POWIAT OŚWIĘCIMSKI


POWIAT SUSKI

źródło: gov.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 11.07.2021 16:55

a wiadomo kto dostał nogę na której się hula ?