reklama

Wakacje się zaczęły, a placu zabaw nadal nie ma

, MAGAZYN, Wiadomości, 30.06.2022 20:10, DK
Kiedy powstanie nowy plac na największym osiedlu w Andrychowie?
Wakacje się zaczęły, a placu zabaw nadal nie ma
Jak informowaliśmy, w kwietniu w magistracie w Andrychowie rozstrzygnięto przetarg na budowę dużego, nowego nowego placu zabaw na największym osiedlu w Andrychowie - przy ulicy Lenartowicza.Przetarg wygrało Przedsiębiorstwo Budowlane LURKA z Białki w powiecie suskim. Koszt inwestycji: 259 970,91 zł brutto.

- Wykonawca będzie miał 3 miesiące na realizację zamówienia, a więc w optymistycznym scenariuszu w okolicach wakacji plac powinien być gotowy - informowaliśmy wówczas.

Okazuje się jednak, że nie wszystko idzie zgodnie z planem. Dzieci z osiedla będą musiały poczekać jeszcze kilka tygodni na nowy plac zabaw. Plac na razie nie powstał.

- Plac miał być gotowy początkiem wakacji, jednak na obecną chwilę wykonawca czeka na materiały. Łańcuchy dostaw zostały zerwane i niestety trzeba jeszcze poczekać. Część materiałów jest już zmagazynowana i dlatego też po dostarczeniu reszty, plac będzie rósł w oczach - informuje wiceburmistrz Andrychowa Wojciech Polak.

Plac zabaw powstanie za blokiem nr 38, a w sąsiedztwie pawilonów handlowych i bloków nr 46 i 48 przy ulicy Lenartowicza w Andrychowie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Kola, 01.07.2022 05:28

Plac zabaw za blokiem nr 58 jest totalnie zaniedbany. Wstyd

Koniczynka, 30.06.2022 21:36

Ten teren za blokiem 38 to jest totalne nieporozumienie!!!!!! Przecież tam nie ma kompletnie miejsca i jest ciasno. Piękne miejsce jest za blokiem 58 ale oczywiście radni tego nie widzą. Dziwne że ani Kobielus ani Rajda nie interweniuje. Jeszcze jest czas na zmianę!!! Ludzie Szanowni Radni czy wy myślicie???