reklama

Wadowice nie dostały szczepionek firmy Johnson&Johnson

, MAGAZYN, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 21.05.2021 09:45,
Zmiany dla zarejestrowanych na szczepienia w przyszłym tygodniu w wadowickim punkcie szczepień w Wadowickim Centrum Kultury.
Wadowice nie dostały szczepionek firmy Johnson&Johnson

Wszystkie osoby zarejestrowane na szczepienie szczepionkami firmy Johnson & Johnson, dostały właśnie propozycję zaszczepienia AstrąZenecą.

Poniżej komunikat:

- W związku z brakiem dostawy szczepionek Johnson & Johnson jesteśmy zmuszeni odwołać szczepienia zaplanowane na dni 24,25,26,27,28 maja 2021 r. Jednocześnie informujemy, że otrzymacie Państwo sms z terminem na szczepienie preparatem AstraZeneca. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na szczepienie szczepionką AstraZeneca prosimy o anulowanie terminu wizyty pod nr tel. 573-154-928 (czynny w godz. 700-1500 od poniedziałku do piątku) lub 989 albo przez Internetowe Konto Pacjenta. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszej strony oraz profilu facebook: „Wadowice-tu wszystko się zaczęło”. Uprzejmie informujemy, że Punkt Szczepień Powszechnych (WCK) nie odpowiada za anulowanie dostaw szczepionek - informują organizatorzy punktu szczepień w Wadowickim Centrum Kultury.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy