reklama
reklama

W sobotę sprzątanie nad Wieprzówką. Każda para rąk do pomocy jest na wagę złota

MAGAZYN, Wiadomości, 06.04.2022 17:00,
Do akcji może przyłączyć się każdy chętny.
W sobotę sprzątanie nad Wieprzówką. Każda para rąk do pomocy jest na wagę złota
W najbliższa sobotę, 9 kwietnia, wszyscy chętny zaproszeni są do udziału w drugiej edycji akcji "Sprzątamy Wieprzówkę".

Pierwsza tak duża społeczna akcja zorganizowana została rok temu. Zebrano wówczas wiele ton różnego rodzaju odpadów. Niestety, w ostatnim roku znowu nieodpowiedzialni ludzie zrobili śmietnik na Wieprzówką. Nie wygląda to najlepiej.

Akcja sprzątania organizowana jest w sobotę. Zbiórka wszystkich chętnych o godzinie 9:00 na parkingu obok hali sportowej przy ulicy 1 Maja.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

jaskinek, 06.04.2022 18:37

Może w końcu włodarze zauważa ,,problem" libacji i związanego z tym śmiecenia totalnego!?Jak długo żyję,takiej patologi jeszcze w rejonie rzeki nie widziałem.Setki butelek i innych niebezpiecznych śmieci zalega w korycie i na brzegach!!!Strach wejść do wody!!!Do codzienności należą wieczorne libację ,,kwiatu młodzieży" andrychowskiej.