reklama

W rejonie nowych bloków brakuje przejścia

MAGAZYN, Wiadomości, 22.09.2023 15:10,
Trzeba uważać w tym miejscu.
W rejonie nowych bloków brakuje przejścia
- Uwaga na ulicy Batorego w rejonie oczyszczalni ścieków w Andrychowie. Nie ma tam przejścia dla pieszych, a często w nocy przez ulicę przechodzą tam piesi – mówi mieszkanka Andrychowa, która w nocy przeżyła bardzo stresującą sytuację w tym miejscu, kiedy nagle przed jej samochodem na drugą stronę ulicy przebiegał pieszy.

Chodzi o odcinek w rejonie nowych budynków socjalnych, obok siedziby Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Andrychowie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 22.09.2023 20:10

A po co tam przejście??? Cztery lata tam mieszkają gnoje nieroby i pasożyty, gniją w czterech ścianach i nigdzie nie wychodzą.

szpp, 22.09.2023 16:52

Droga ulica Batorego należy do zarządu dróg wojewódzkich w Krakowie a tam rządzi pis a myślicie że oni mają czas przed wyborami na rozwiązywanie takich problemów, jak oni walczą o przetrwanie w wyborach.Mnóstwo pisowskich nominatów straci pracę po 15 października .Na szczęście w supermarketach jest wiele wolnych miejsc pracy

Polityk, 22.09.2023 16:40

Ojejku dopiero teraz o tym piszecie przecież budynek Socjialnym na ulicy Batorego 48A przy wodociągach w Andrychowie jest zamieszkały przez Lokatorów i osoby w obrębie budynku od 2019 roku prawda jest taka czekają aż się wydarzy tragedia wtedy będzie to opłacalne aby interweniować w sprawie przejścia na ulicy dla pieszych za ten hardkorowy wyczyn bez przejścia na ulicy dziękujcie dyrektorowi Z ZOMKU w Andrychowie ☜ (↼_↼)

Nostradamus, 22.09.2023 13:20

Więc na co czeka GDD i A ?. Czekają aż się wydarzy tragedia ?. Potem to już może być za późno.